Wiadomości branżowe

Sposób na… Wiosenną jadalnię. Inspiracje Dekoral

Jak sprawić, aby nasz pokój jadalny zakwitł wraz z nastaniem wiosny? Przestawiamy kilka naszych pomysłów od marki Dekoral.

<

p> Wiosną wszystko dookoła zaczyna się zielenić oraz mienić kolorami natury, niosąc ze sobą pozytywny nastrój. Dla nas to więc idealne źródło inspiracji dla zmian, także w domowych wnętrzach. Warto je zacząć od jadalni ? miejsca, w którym często koncentruje się rodzinne życie.

Metamorfozę wnętrza zacznijmy od wyboru koloru ścian. Przyjemna zieleń nawiązuje do atmosfery odpoczynku, leśnych kwiatów i drzew. Jest też barwą, która zapewnia doskonałe odprężenie oraz pomogą zrelaksować się po dniu pełnym pracy. A poza tym jest też szalenie modna w tym sezonie. Dla naszych potrzeb idealne będzie np. farba lateksowa Dekoral Akrylit W w kolorze Groszkowy pastelowy lub Zielone wzgórze z kolekcji W cieniu zieleni. Lateksowa emulsja jest bardzo odporna na zabrudzenia i umożliwia zmywanie ścian na mokro, dlatego doskonale sprawdzi się właśnie w jadalni. Nie musimy się jednak ograniczać do jednego koloru. Zielony świetnie komponuje się z białym ? takie połączenie pozwoli rozświetlić wnętrze i nada mu wiosennej świeżości. Możemy wybrać ciepłą biel np. Bitą Śmietanę z kolekcji pachnących farb Akrotix. Sufit oraz parapety w tradycyjnej bieli będą delikatnie współgrać z zielenią ścian.

Nie zapominajmy o właściwie dobranym wyposażeniu. Dlatego np. również krzesła mogą być utrzymane w jasnej kolorystyce. Aby pogłębić efekt i stworzyć nowoczesne wnętrze, wprowadźmy także srebrne akcenty – wspaniale wyglądać będzie np. metalowa lampa wisząca tuż na stołem. Zwróćmy uwagę na wzór klosza: najlepsze będą abażury z imitacjami kwiatów lub liści. Jako dodatki idealnie sprawdzą się pastelowe, zielone serwety, szklane świeczniki lub wazony, utrzymane w soczystej zieleni. Dopełnieniem będą oczywiście kwiaty, przypominające nam, że to już wiosna!

Wiosenna jadalnia gotowa!

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts