Wiadomości branżowe

Fotografia rodzinna – intensywne warsztaty przedświąteczne w Warszawie

Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na intensywne warsztaty fotografii rodzinnej. Szkolenie odbędzie się 19 grudnia 2010 roku w Warszawie i kierowane jest do wszystkich, którzy posiadają aparaty fotograficzne i chcą podnieść jakość wykonywanych zdjęć na poziomie techniki i estetyki.

Celem warsztatów jest zdobycie praktycznych umiejętności, które pozwolą na robienie zdjęć łączących w sobie autentyczność, oryginalność, ponadczasowość i emocje. Uczestnicy nauczą się wydajnie wykorzystywać funkcje posiadanych aparatów cyfrowych. Trenerzy przekażą praktyczną wiedzę z zakresu wykorzystania światła błyskowego zarówno lamp wbudowanych, jak i zewnętrznych. Uczestnicy poznają podstawowe zasady budowania opowieści fotograficznych, fotografii portretowej oraz wykonywania zdjęć grupowych. Dowiedzą się również, jak pokazując element większego obiektu, można stworzyć piękne zdjęcia będące nietypowym połączeniem koloru, kształtu, faktury lub formy.

Szkolenie jest płatne, w cenie uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, certyfikat poświadczający ukończenie kursu. Przewidziana jest także przerwa kawowa oraz obiad.

Szczegółowy program warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts