Wiadomości branżowe

Konkurs fotograficzny “Strzelając śmiechem” – SwiatObrazu.pl

Serwis SwiatObrazu.pl ogłasza nowy konkurs fotograficzny, tym razem na wesoło, którego temat brzmi: „Strzelając śmiechem”. Fotografie zgłoszone do konkursu mają za zadanie pobudzać do śmiechu, a celem konkursu jest uświadomienie uczestnikom i widzom, że śmiejąc się mogą być szczęśliwsi. Równocześnie konkurs pozwala na pracę nad siłą przekazu fotografii i stawia przed uczestnikami nowe wyzwanie – wzbudzania konkretnych emocji u odbiorców.

Nagrodami w konkursie są tablety marki Wacom ufundowane przez firmę KSK Dystrybucja. Równolegle autorzy zdjęć mogą się starać o nagrodę publiczności poprzez umieszczenie zdjęcia również na stronie SwiatObrazu.pl w portalu Facebook.com. Zdjęcie, które zdobędzie najwięcej głosów użytkowników Facebooka wyrażonych w liczbie klikniętych przycisków “Lubię”, wygrywa nagrodę publiczności.

By zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu użytkownika.

Szczegółowe informacje o konkursie oraz regulamin dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts