Wiadomości branżowe

Egzotyczny prezent gwiazdkowy

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a z nimi trudna decyzja: co w tym roku podarować najbliższym. Polecamy odejść od klasycznych pomysłów i miło zaskoczyć rodzinę. Oryginalnym prezentem i dużą niespodzianką będzie egzotyczna wycieczka.

Zadbajmy o to by Wigilia, ten najpiękniejszy dzień w roku, stała się jeszcze radośniejsza. Na pewno jest miejsce na świecie, szczególnie upragnione przez bliską nam osobę. Podróż tam będzie bożonarodzeniowym spełnieniem marzeń, a niezwykłe wspomnienia pozostaną w pamięci na zawsze.

LogosTour, biuro doświadczone w organizacji podróży na 7 kontynentów poleca na tę okazję egzotyczne wyprawy globtroterskie – na przykład do Afryki. W przedświątecznym czasie można wybrać podróż do Etiopii. Północna część tego kraju jest niezwykle religijna i uduchowiona, pełna zabytków związanych z Etiopskim Kościołem Ortodoksyjnym. Etiopczycy wierzą, że ich cesarze pochodzili w prostej linii od królowej Saby i króla Salomona, a w Axum przechowywana jest Arka Przymierza. Podczas podróży z LogosTour dowiemy się więcej o tej oazie chrześcijaństwa na afrykańskim kontynecie oraz poznamy unikalną kulturę i przyrodę tego kraju. Podróżując po południowej części Etiopii dotrzemy do ośmiu egzotycznych plemion: Mursi, Dorze, Banna, Hamer, Karo, Tsemay, Arbore i Konso. Te niezwykle barwne ludy żyją w taki sam sposób, jak ich przodkowie przed setkami lat. Słyną z pięknych strojów i obrzędów, niezwykłych sposobów zdobienia ciała i oryginalnych domostw. Zderzenie chrzescijaństwa z rdzenną kulturą plemion, przydaje dodatkowego wymiaru podróży do Etiopii.

Okres Bożego Narodzenia to także idealny czas, by podarować bliskim wyprawę do Izraela. Odwiedzimy miejsca w Ziemi Świętej związane z początkami chrześcijaństwa i dziejami Jezusa Chrystusa. Zwiedzimy Jerozolimę, Betlejem, Nazaret, Kanę Galilejską, Jerycho i inne, ważne zarówno dla chrześcijaństwa, jak i judaizmu miasta. Zobaczymy Tel Aviv, Hajfę, Masadę, poznamy historię i współczesność Ziemi Obiecanej.

Fanom białego szaleństwa, którzy kochają góry, LogosTour proponuje wyjazdy na zimową Słowację. Można wybierać spośród gwarantujących najlepszy standard ośrodków w Wysokich i Niskich Tatrach, zawsze w niewielkiej odległości od stoków narciarskich i pięknych tras spacerowych.

Osobom lubiącym odpoczynek w łagodniejszym klimacie, LogosTour oferuje wyjazdy do Hiszpanii z programu Sunweb Senior Tourism po bardzo preferencyjnych cenach. Wbrew nazwie i w odróżnieniu od innych programów tego typu, Sunweb Senior z LogosTour nie zawiera limitów wiekowych – jechać może każdy. LogosTour proponuje wysoki poziom wyjazdów i najpiękniejsze lokalizacje: Costa Brava, Majorka, Costa del Sol i Costa de La Luz. Warto poznać te piękne miejsca w czasie, gdy nie ma palących upałów i nie są tak pełne turystów.

Pełna wrażeń i atrakcji wycieczka, to zdecydowanie ciekawszy podarunek niż banalne drobiazgi. W zależności od tego jak zasobnym portfelem dysponujemy, możemy sprezentować bliskim cały wyjazd lub jego ratę. Na podarunek może się też złożyć rodzina. Pięknie zapakowana umowa na wycieczkę, albo katalog biura podróży, który pozwoli obdarowanemu osobiście wybrać kierunek, będą ekscytującą niespodzianką. Niezależnie od formy wyjatkową, tak jak obdarowywana osoba i jak miejsca dzięki temu prezentowi odkryte.

Źródło LogosTour. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts