Wiadomości branżowe

Ahoj przygodo

Gry przygodowe, ekonomiczne, w klimacie science-fiction, sportowe lub dla dzieci. Strefa gier MMO Wirtualnej Polski zawiera już blisko 30 wyjątkowych pozycji. Teraz dołączyły do nich dwie kolejne: oparta na kultowym komiksie Shakes & Fidget oraz strategiczna Piraci z Tortugi 2.

Piraci z Tortugi 2 oraz Shakes & Fidget, kolejne pozycje powiększające portfolio gier MMO (rozgrywanych w czasie rzeczywistym, przez przeglądarkę internetową) są idealną propozycją na deszczowe, jesienne dni, nie tylko dla fanów wirtualnych potyczek. W prosty sposób, i co ważne – bezpłatnie – pozwolą przenieść się do bajkowego świata zabawnych potworów lub na słoneczne Karaiby pod piracką banderę. 

W portfolio gier przeglądarkowych Wirtualnej Polski znajduje się już 29 wyjątkowych pozycji. Wciąż poszerzamy i uatrakcyjniamy naszą ofertę, powiększając ją nie tylko o ilość ale i rozszerzając jej tematykę. Warto zaznaczyć, że znajdują się tu tylko najlepsze gry MMO, które każdego dnia zrzeszają tysiące fanów wirtualnej rozrywki w całej Polsce – mówi Michał Szymczak, specjalista ds. Produktów Internetowych WP.

Shakes & Fidget – bajkowo i z humorem
Shakes & Fidget to gra typu RPG, animowana wersja kultowego komiksu o tym samym tytule. Użytkownik wybiera rasę, do której chce należeć (Elf, Krasnolud, Człowiek, Gnom, Goblin itd.) oraz profesję, jaką będzie wykonywał (wojownik, mag, zwiadowca). Decyduje także o swoim wyglądzie (kolor włosów, oczu, znaki szczególne itp.). Łącznie ma kilka milionów (sic!) kombinacji do wyboru. Następnie do wykonania dostaje liczne misje. Pozwalają mu one zdobywać punkty doświadczenia oraz środki na zakup dodatkowego uzbrojenia (w „zbrojowni”) oraz amuletów szczęścia i mocy (w „gabinecie magii”). Swoje finanse może też poprawić pracując jako strażnik miasta (zakładka „warta”).
Co zdecydowanie wyróżnia Shakes & Fidget to fakt, że jest to pozycja pełna humoru. Gracz walczy z całą gamą zabawnych postaci, np. z „kłopotliwym misiem”, „potwornie cholerycznym zającem” czy „byczym karkiem”. W takcie gry otrzymuje dodatkowo żartobliwe informacje, np. „Przeciwnik był twardy jak stuletni suchar”.
Istotnym elementem Shakes & Fidget jest także rywalizacja z innymi użytkownikami. By piąć się w rankingu („sala chwały”) należy toczyć pojedynki z graczami („arena”). Możliwe jest też tworzenie sojuszy („gildia”).
Gra jest bezpłatna, użytkownik może jednak uzyskać dodatkowe bonusy wykupując magiczne grzybki. Do wyboru ma różne pakiety i opcje płatności („grzybiarz”).

Ahoj przygodo!
Piraci z Tortugi 2 to gra, której akcja dzieje się w XVIII wieku na Morzu Karaibskim oraz na… Wyspach Śmierci. Użytkownik wciela się w kapitana pirackiego statku. Tworzy i rozwija własne osady m.in. poprzez budowę przydatnych budynków – stoczni, chaty drwala, rybaka itd. i produkcję towarów.  Dodatkowe produkty i punkty uzyskuje także – jako pirat – z łupienia statków. Początkowo może napadać jedynie na statki handlowe, z czasem – atakuje innych graczy. Dlatego też do ważnych zadań użytkownika należy stworzenie potężnej floty pirackiej. Wśród przydzielonych misji najważniejszą jest oczywiście… posłanie przeciwnika na dno morza. Gra oparta jest na elementach strategiczno-ekonomicznych a tym samym gwarantuje dużo zabawy.
Jest to pozycja darmowa więc by przenieść się na Karaiby, wystarczy krotka rejestracja. W zakładce „dodatki” można też uzyskać dodatkowe, płatne bonusy.

http://sfgame.wp.pl
http://piracitortugi2.wp.pl

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts