Wiadomości branżowe

Zupa = miłość + troska + dzieciństwo

Czy barszcz może być wyrazem miłości, a rosół – troski? Jak najbardziej! Badania[1], które przeprowadziła marka WINIARY, potwierdzają, że pyszne zupy,  mają jeszcze jedną, wyjątkową zaletę: przypominają beztroskie chwile dzieciństwa! Zapach ogórkowej czy pomidorowej unoszący się w domu potrafi przywołać mnóstwo wspomnień. Tej jesieni marka WINIARY zachęca do rozpoczynania obiadu codziennie od innej zupy. Dzięki zupom Jak u Mamy przygotujesz wyjątkowy posiłek dla swoich najbliższych i… na chwilę powrócisz do cudownego świata dzieciństwa. 

Najsilniejszym wspomnieniem z maminej kuchni dla większości z nas jest zapach i aromat zup. W ramach kampanii Zupy to nasza specjalność marka WINIARY przeprowadziła badania, w których zapytała Polaków, z czym kojarzą im się różne smaki zup i do jakich okazji pasują. Respondenci udzielili między innymi odpowiedzi na pytanie, jakie zupy przypominają im smaki dzieciństwa. Wśród najczęściej wymienianych znalazły się: pomidorowa (co trzeci ankietowany), rosół (prawie co trzeci ankietowany), ogórkowa (co piąty ankietowany)  oraz barszcz czerwony (13% badanych). Za nimi pojawiły się: grzybowa, grochowa, szczawiowa, fasolowa, barszcz biały i żurek. Większość z tych smaków znajduje się w ofercie marki WINIARY.

Zdaniem większości Polaków marka WINIARY posiada najlepsze przepisy na zupy i jest gwarancją ich domowego smaku[2]. Duża część polskich mam przyznaje, że brakuje im czasu i cierpliwości, żeby przygotowywać posiłki na wzór tych maminych[3]. Linia zup WINIARY Jak u Mamy wyróżnia się smakiem przypominającym właśnie te dobrze nam znane, „mamine” zupy. Dzięki nim tradycyjne smaki, często wymagające długiego gotowania i skomplikowane w przygotowaniu, można osiągnąć w kilka minut… i powrócić na chwilę do wyjątkowych wspomnień z dzieciństwa.

Zupy Jak u Mamy WINIARY pozbawione są konserwantów, nie dodajemy też glutaminianu sodu. Smak zup, tradycyjnie przyrządzanych przez polskie mamy, uzyskiwany jest dzięki  zawartości suszonych warzyw, ziół i innych składników.  Suszenie jest naturalną metodą konserwowania żywności i zapewnia trwałość składników.  – tłumaczy Agnieszka Piskała, Specjalista ds. Żywienia Nestlé Polska.

W ofercie linii zup Jak u Mamy WINIARY znajduje się aż siedem wariantów: borowikowa, fasolowa, pieczarkowa, barszcz biały z grzybami, żurek na wędzonce, ogórkowa i ostatnia nowość, po raz pierwszy w ofercie WINIARY – zupa gulaszowa. To siedem pysznych zup, na każdy dzień tygodnia, które – jeśli rozpoczniemy nimi obiad – zabiorą nas do krainy dzieciństwa!

***

WINIARY to marka, która od 70-ciu lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które w szybki i prosty sposób pozwalają przyrządzić domowy posiłek. W obrębie 5 linii zup dostępnych w ofercie WINIARY: Bukiet Warzyw, Jak u Mamy, Nasza Specjalność, Zupy ekspresowe oraz Zupy instant w słoikach, marka oferuje 29 zup, które codziennie goszczą na polskich stołach!


[1] Badanie „Zupy mówią”, PBS DGA
[2] Tracking SMG KRC 2010
[3] Badania przeprowadzone przez MillwardBrown na reprezentatywnej populacji Polek / matek.

 

 

Źródło Winiary. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts