Wiadomości branżowe

Fotografowanie nieruchomości i wnętrz – warsztaty w Warszawie

Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na warsztaty fotograficzne „Fotografowanie nieruchomości i wnętrz”. Warsztaty odbędą się 16 listopada 2010 r. w Warszawie, kierowane są do wszystkich, którzy chcą nauczyć się wykonywać dobre zdjęcia na potrzeby reklamy w handlu nieruchomościami, a więc zarówno dla zawodowych fotografów, jak i agentów zajmujących się sprzedażą nieruchomości. Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, niezależnie od posiadanej wiedzy fotograficznej i rodzaju aparatu fotograficznego.

W ramach szkolenia uczestnicy posiądą kompletną wiedzę na temat fotografowania budowli, wnętrz i pejzażu. Dowiedzą się, jakich użyć technik fotograficznych, aby wykonane zdjęcia podkreślały walory oferowanych nieruchomości. Zdobędą również wiedzę dotyczącą wykorzystania światła zastanego i błyskowego, stosowania obiektywów, filtrów fotograficznych i innych akcesoriów niezbędnych do uzyskania najlepszych efektów.

Poruszone zostaną tematy: jak wykonać poprawne zdjęcie budynku z zewnątrz zachowując pionowy układ ścian, jak wykonać zdjęcie wnętrza z użyciem dodatkowego oświetlenia, jak oddać przestrzeń i piękno krajobrazu fotografując grunt na sprzedaż, jak uwypuklić wybrane cechy fotografowanej nieruchomości, jakich błędów unikać przy fotografowaniu nieruchomości. Obszerny program warsztatów obejmuje część teoretyczną i praktyczną.

Warsztaty są płatne, w cenie uczestnicy otrzymują certyfikat poświadczający ukończenie kursu oraz materiały szkoleniowe. Organizator zapewnia także przerwę kawową oraz obiad.

Więcej informacji, szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts