Wiadomości branżowe

W kierunku lepszych zdjęć ? praktyczne warsztaty z portretu w Domu Pracy Twórczej – Pałac w Oborach koło Warszawy

Uchwycić wyjątkowe chwile, zyskać uznanie osoby fotografowanej, zachwycić widza – to tylko niektóre zadania fotografii portretowej. Światło, kompozycja, tło oraz punkt widzenia to te aspekty portretu, których trzeba się nauczyć, aby następnie kreować własną wizję i atmosferę zdjęć portretowych.

Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na praktyczne warsztaty portretowania, które będą odbywały się 23 października 2010 roku w Pałacu w Oborach koło Warszawy. Szkolenie kierowane jest do osób, które posiadają podstawowe wiadomości z zakresu fotografowania lustrzanką cyfrową i chcą poznać techniki fotografii portretowej. Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość zdobyć i utrwalić umiejętności uzyskiwania zakładanych efektów w fotografii portretowej, równocześnie, dzięki współpracy z zawodowymi modelami, będą mogli zdobyć cenne cenne i ciekawe doświadczenie.

Program szkolenia podzielony jest na trzy części i przewiduje zajęcia w teorii oraz w praktyce, a także indywidualne konsultacje z trenerem.
Warsztaty prowadził będzie Marcin Woźniak – redaktor techniczny SwiatObrazu.pl, wybitny specjalista w dziedzinie fotografii oraz trener. Gościem specjalnym będzie Mistrz Fotografii – Krzysztof Niesporek.

Szkolenie jest płatne. W cenie uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, certyfikat poświadczający ukończenie kursu, przewidziana jest także przerwa kawowa i poczęstunek.

Szczegółowy program warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts