Wiadomości branżowe

Filmowanie lustrzanką – warsztaty praktyczne podczas Rybnickich Prezentacji Filmu Niezależnego “RePeFeNe 2010”

Redakcja SwiatObrazu.pl, będąc patronem Rybnickich Prezentacji Filmu Niezależnego “RePeFeNe 2010”, zaprasza na wyjątkowe warsztaty “Filmowanie lustrzanką” w Rybniku 24 września 2010 r.

Dobra fotografia to taka, która opowiada historię – teraz, mając opcję filmowania w aparatach fotograficznych nasze historie możemy wzbogacić sekwencją ujęć, dźwiękiem, a to niesie za sobą konieczność zdobycia nowych umiejętności. Redakcja SwiatObrazu.pl ma przyjemność zaprosić na nowy cykl warsztatów „Filmowanie lustrzanką”. Szkolenie odbędzie się 24 września 2010 roku w Rybniku, w ramach Rybnickich Prezentacji Filmu Niezależnego „RePeFeNe 2010”.

Warsztaty kierowane są do wszystkich tych, którzy posiadają lustrzanki cyfrowe lub aparaty systemu 4/3 i mikro 4/3 z funkcją filmowania, a uczestnicy, w trakcie spotkania, zdobędą umiejętności związane z filmowaniem lustrzanką; poznają możliwości, jakie mają lustrzanki w zakresie filmowania, zdobędą podstawową wiedzę o kadrowaniu, planowaniu sekwencji ujęć, posiądą umiejętność dostosowania się do zastanego oświetlenia. W trakcie warsztatów, pracując z trenerem, poznają swoje mocne i słabe strony i dowiedzą się, co zrobić, aby efekty filmowania lustrzanką były zadowalające.

Szkolenie jest płatne, w cenie uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe i certyfikat poświadczający ukończenie kursu, przewidziana jest także przerwa kawowa i poczęstunek.

Szczegółowy program warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy