Wiadomości branżowe

“Poznaj swoją lustrzankę – dla wtajemniczonych, praktyczne warsztaty w Warszawie” – SwiatObrazu.pl

Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na dwudniowe intensywne warsztaty fotograficzne w Warszawie, odbywające się pod hasłem „Poznaj swoją lustrzankę – dla wtajemniczonych, praktyczne warsztaty w Warszawie”.  Odbędą się one w dniach 30 września–1 października 2010 roku, w godzinach od 16:00 do 20:00.

Po cyklu warsztatów „Poznaj swoją lustrzankę” serwis kieruje szkolenie do tych, którzy dobrze znają już swój aparat i pragną poznać techniki fotografowania. W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak robić lepsze zdjęcia, co robić, żeby osiągnąć zadowalający efekt w fotografii. Uczestnicy szkolenia nauczą się, jak wydajnie wykorzystywać wbudowane w aparat lampy błyskowe i jak ogromne możliwości daje bezprzewodowe wyzwalanie zewnętrznych lamp błyskowych, poznają najważniejsze zasady przy rozbudowie systemu lustrzanki cyfrowej lub systemu 4/3 i mikro 4/3, skupiając się na doborze obiektywów i akcesoriów.

Program warsztatów obejmuje przypomnienie tematów i pojęć poznanych w pierwszym etapie szkoleń, zaawansowane pojęcia związane z obsługą lustrzanki oraz techniki fotografowania krajobrazu, portretu, sportu, dzieci i inne, a także wykorzystanie filtrów fotograficznych. Omówione też zostaną cechy obiektywów, ich rodzaje i zastosowanie, dobór akcesoriów, w tym lamp błyskowych. Przewidziane są również indywidualne konsultacje z trenerem.

Szkolenie będzie prowadził Marcin Woźniak – redaktor techniczny SwiatObrazu.pl, wybitny specjalista w dziedzinie fotografii oraz trener.

Szkolenie jest płatne, w cenie uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe oraz certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia, organizator zapewnia także przerwę kawową i poczęstunek.

Szczegółowy program warsztatów, oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts