Wiadomości branżowe

W kierunku lepszych zdjęć ? praktyczne warsztaty portretowania na Zamku w Mosznej SwiatObrazu.pl

Serwis SwiatObrazu.pl, po cyklu szkoleń „Poznaj swoją lustrzankę”, zaprasza na praktyczne warsztaty portretowania, które odbędą się na Zamku w Mosznej 18 września 2010 r. Szkolenie skierowane jest do tych osób, które zdobyły już podstawowe umiejętności w zakresie fotografowania lustrzanką cyfrową.

Celem warsztatów jest zdobycie i utrwalenie praktycznych umiejętności uzyskiwania zakładanych efektów w fotografii portretowej. Organizator zapewnia współpracę z zawodowymi modelami, która pozwoli uczestnikom zdobyć cenne doświadczenie.

Warsztaty podzielone są na trzy części; w trakcie pierwszej uczestnicy, pod okiem trenera, będą fotografować przygotowane sceny z udziałem modelek i modeli, z zastosowaniem światła błyskowego do pracy w plenerze. Druga część przewiduje pracę nad wydobywaniem osobowości portretowanego modela, oświetleniem, tłem fotografii, wypełnieniem kadru i ostrością. W ostatniej części warsztatów będzie można wymienić doświadczenia, podyskutować na temat swoich pomysłów i koncepcji i wspólnie analizować wykonane zdjęcia.

Przewidziane są indywidualne konsultacje z trenerem.

Prowadzącym warsztaty będzie Marcin Woźniak – redaktor techniczny SwiatObrazu.pl, wybitny specjalista w dziedzinie fotografii oraz trener.

Warsztaty są płatne, w cenie uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, certyfikat poświadczający ukończenie kursu, przewidziana jest także przerwa kawowa i poczęstunek.

Ze szczegółowym planem warsztatów i regulaminem można zapoznać się na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl, tam również należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy