Wiadomości branżowe

Poznaj swoją lustrzankę – praktyczne warsztaty w Lublinie SwiatObrazu.pl

Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na dwudniowe praktyczne warsztaty w Lublinie, odbywające się pod hasłem „Poznaj swoją lustrzankę” w dniach 7–8 września 2010 r. Kierowane są one do wszystkich, którzy chcą podnieść jakość wykonywanych zdjęć na poziomie techniki i estetyki, do posiadaczy lustrzanek cyfrowych oraz aparatów systemu 4/3 i mikro 4/3.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom podstawowej wiedzy z zakresu fotografii oraz obsługi lustrzanki cyfrowej. Warsztaty umożliwią zdobycie i utrwalenie praktycznych umiejętności uzyskiwania zakładanych efektów na zdjęciach.

Obszerny program warsztatów obejmuje część teoretyczną z zakresu budowy i obsługi lustrzanki, historii jej rozwoju, budowy matryc, zasad funkcjonowania migawki, budowy obiektywów, ustawień lustrzanki, jej trybów i parametrów, a także użytkowania i konserwacji aparatów i wiele innych, oraz część praktyczną, która będzie polegała na wspólnym fotografowaniu z trenerem. Przewidziane są również indywidualne konsultacje z prowadzącym.

Trenerem szkolenia będzie Marcin Woźniak – redaktor techniczny SwiatObrazu.pl, wybitny specjalista w dziedzinie fotografii.

Warsztaty są płatne, w cenie uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe i certyfikat poświadczający ukończenie kursu. Przewidziana jest także przerwa kawowa i poczęstunek.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl. Tam można również zapoznać się ze szczegółowym programem warsztatów oraz regulaminem uczestnictwa.

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts