Wiadomości branżowe

AC/DC pomaga powodzianom

Oryginalna gitara Angusa Younga trafiła na Allegro. Instrument został przekazany przez muzyka dla Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Dochód z jej sprzedaży trafi, zgodnie z życzeniem członków zespołu na rzecz powodzian.

Licytację gitary organizują Dzień Dobry TVN, Fundacja TVN „Nie jesteś sam”, Caritas Polska oraz serwis Allegro. Aukcja charytatywna rozpoczęła się 1 czerwca i potrwa 7 dni. Licytacja rozpoczęła się od 1 PLN.

Nazwisko zwycięzcy aukcji zostanie opublikowane na stronie internetowej programu Dzień Dobry TVN.

AC/DC to australijski zespół hardrockowy założony w 1973 roku przez braci Angusa i Malcolma Youngów. Do dzisiaj zespół sprzedał ponad 200 milionów albumów na całym świecie. AC/DC wystąpił w Polsce, w Warszawie, 27 maja i właśnie po tym koncercie przekazał Dzień Dobry TVN i Fundacji TVN „nie jesteś sam” gitarę Gibson SG Standard. Korpus zbudowany jest z mahoniu, tak samo jak gryf. Podstrunnica wykonana jest z palisandru. Gitara – w kolorze czarny lakier – znajduje się w futerale. Na gitarze podpisali się wszyscy członkowie legendarnego zespołu AC/DC.

Aby wziąć udział w licytacji gitary Angusa Younga z AC/DC i pomóc powodzianom wystarczy odwiedzić stronę: www.allegro.pl/dziendobrytvn

 

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts