Wiadomości branżowe

Nergal – unikatowa sesja w czerwcowej „Machinie”

Gra ekstremalny, bezkompromisowy metal. Daje koncerty na całym świecie. W Polsce zrobił się popularny, kiedy został „chłopakiem” Dody. Dla „Machiny” Nergal założył kostium samuraja. Unikatowa sesja i wywiad – w czerwcowym wydaniu magazynu.

Swój zespół, Behemoth, założył, mając 15 lat. Przez lata bardziej była znany, a na pewno – bardziej doceniany za oceanem niż w kraju. Płyty Behemotha doczekały się recenzji w „New York Timesie”, jako pierwszy polski zespół znaleźli się na słynnej liście „Billboardu”, a niedawno ich najnowsza płyta „Evangelion” pojawiła się na 55. miejscu tego zestawienia. Nad Wisłą o Nergalu, a przy okazji o jego zespole, zrobiło się głośno, kiedy zaczął się publicznie pojawiać w towarzystwie Dody. W „Machinie” wokalista Behemotha opowiada o meandrach popularności, dystansie i mądrości wschodnich sztuka walki.

W „Machinie” również druga część wywiadu rzeki ze stałym felietonistą magazynu, Kazikiem. Utrzymana w wojskowo-wojennej konwencji rozmowa ukazuje mniej znane oblicze wokalisty. Kazik mówi m.in. o tym czego się w życiu bał (klasówek z biologii), jakie są jego najcenniejsze trrofea, przyznaje też, że Fryderyki, których nie odebrał, jednak do niego trafiły. Jak? O tym w wywiadzie „Machiny”.

W „Machinie” także rozmowa przed koncertem. O urokach współpracy z Beckiem, grze u von Triera, byciu córką Jane Birkin i o wychowywaniu dzieci opowiada Charlotte Gainsbourgh.

Ponadto w czerwcowym wydaniu – sekstaśmy, czyli sekrety alkowy znanych, które trafiły… przede wszystkim do Internetu. A także „Rzeczpospolita Babska”, czyli historia emancypacji kobiet w Ameryce. Nie, nie w XIX w. W latach 60. i 70. XX w. Historia walki o prawo do noszenia spodni – w najnowszej „Machinie”.

Do czerwcowej „Machiny” dołączona jest płyta DVD z filmem „Kompania karna” Martina Sheena. Cena magazynu z płytą wynosi 9,99 zł, bez płyty – 7,99.

 

 

Źródło Platforma Mediowa Point Group SA. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts