Wiadomości branżowe

Kristen Stewart, Robert Gliński, Matt Damon i… MONSTER z Charlize Theron. FILM w czerwcu

Mogła już na zawsze zostać zakochaną w wampirze Bellą Swan. Ale Kristen Stewart mimo młodego wieku znakomicie kieruje swoją karierą i nie daje się zamknąć w szufladce z napisem „Zmierzch”. W czerwcowym wydaniu magazynu FILM – kariera jednej z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia.

Ponadto w czerwcowym FILM-ie Robert Gliński gorzko i szczerze o filmach, nie tylko swoich, przeciętny nieprzeciętnie cenny aktor – Matt Damon oraz alfabet braci Coen.

Kristen Stewart ma  20 lat i już jest ikoną popkultury. Zagrała w kultowej sadze „Zmierzch” i od tej pory nieprzerwanie gości na łamach kolorowej prasy, która rozpisuje się o jej związku z filmowym partnerem, Robertem Pattinsonem. Oboje nie komentują tych plotek, a Kristen trzyma się z daleka od wielkich produkcji i konsekwentnie buduje swój wizerunek młodej aktorki nie-gwiazdy i nie-celebrytki. Rola w „Zmierzchu” i popularność ma dla niej jedną wielką zaletę – dostęp do osób i możliwości. I z tego stara się korzystać.

FILM publikuje też rozmowę z Robertem Glińskim, jednym z najbardziej znanych i nagradzanych polskich reżyserów. Rektor łódzkiej Filmówki mówi m.in. o swoich ostatnich filmach, „Świnkach“, które w czerwcu wejdą na ekrany kin… w Niemczech, oraz „Benku“, którego będzie można oglądać w polskich kinach, o czym dowiedział się…od dziennikarza FILM-u. Reżyser konstatuje m.in. że w latach 80. doskonale wiedział, dlaczego jego filmy nie trafiają na ekrany. Dzisiaj to jedna wielka niewiadoma.

W FILM-ie również sylwetka jednego z najpopularniejszych aktorów Hollywood. Buntownik z wyboru, utalentowany pan Ripley, Jason Bourne – jednym słowem – Matt Damon. Najcenniejszy aktor świata w 2007 według magazynu „Forbes”, przez niektórych uważany za uosobienie przeciętności. Czy zasłużenie? O tym więcej w czerwcowym FILM-ie.

Czerwcowy FILM przynosi też gratkę dla wielbicieli braci Coen. Ethan i Joel od A do Z, czyli wszystko co wierny fan o swoich idolach wiedzieć powinien.

W FILM-ie również m.in. wizyta w UFO-landzie, czyli „Alvernia Studios”, filmowym imperium Stanisława Tyczyńskiego  pod Krakowem, oraz 10 powodów, żeby kręcić remake’i.

Nowy numer FILM-u jest dostępny w wersji z płytą DVD z filmem „MONSTER“, który przyniósł odtwórczyni głównej roli, Charlize Theron, Oscara i Złoty Glob dla najlepszej aktorki. Cena magazynu z DVD wynosi 9,99 zł, magazyn bez płyty kosztuje 6,99 zł.

Najciekawsze materiały nowego numeru magazynu FILM można przeczytać na portalach Onet i Filmweb. Towarzyszy mu kampania promocyjna w serwisach Mediarun.pl, Tiviguide.pl, Dlaczego.com.pl, Machina.pl, Wprost24.pl oraz w Kinotece.

 

Źródło Platforma Mediowa Point Group SA. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts