Wiadomości branżowe

Fotoblog Roku 2010

Internet zalany jest ogromną ilością zdjęć i często jesteśmy “zmuszeni” do oglądania fotografii autorów, którzy nie mają nic do powiedzenia. Jednak zdarza się przecież, że Internet pozwala odkryć prawdziwy talent: połączenie sztuki, technologii i kreatywnej ekspresji.

SwiatObrazu.pl za główny cel stawia sobie promowanie dobrej fotografii oraz jej Twórców. Fotoblog Roku 2010 to pierwsza edycja prestiżowego konkursu mającego na celu wyłonić najbardziej wartościowe blogi poświęcone fotografii.

Blog to przede wszystkim osobisty pamiętnik, natomiast fotoblog to coś znacznie więcej. Poza chronologiczną publikacją fotografii, które opowiadają o ich autorze, niejednokrotnie mamy do czynienia z galeriami fotograficznymi na najwyższym poziomie. Równie często fotoblogi stają się swoistym portfolio autora otwierając mu drogę do zostania zawodowym fotografem.

Konkurs Fotoblog Roku 2010 jest przeznaczony dla tych, którzy nie opowiadają historii słowami, ale bez wysiłku potrafią uchwycić świat w obrazie.

Zobacz stronę konkursową: http://www.swiatobrazu.pl/fotoblog/

Jak zgłaszać?

Żeby zgłosić swój fotoblog:

  1. Załóż konto na SwiatObrazu.pl
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  3. Zaakceptuj regulamin
  4. Wstaw przycisk z kodem html na stronę swojego fotobloga.
  5. Jeśli chcesz, żeby najnowsze wpisy z Twojego bloga pojawiały się na stronie konkursowej dodaj swój kanał rss

Jak głosować?

Na każdym fotoblogu zgłoszonym do konkursu autor umieści przycisk do głosowania. Klikając na ten przycisk głosujący jest odsyłany do strony autora wybranego fotobloga w serwisie SwiatObrazu.pl gdzie może oddać swój głos. Każda osoba może zagłosować jeden raz na dany fotoblog. Można głosować na nieograniczoną liczbę fotoblogów.

Jak umieścić system do oceny na blogu?

Po dodaniu fotoblogu na stronie jego edycji znajdzie się kilka grafik wraz z kodem html, który należy dodać na stronę ze swoim fotoblogiem. Dzięki temu każda osoba, która kliknie w dany link, zostanie przeniesiona na stronę fotoblogu w serwisie swiatobrazu.pl, gdzie będzie mogła oddać głos na dany fotoblog.

Dodatkowe pytania?

W przypadku dodatkowych pytań lub problemów z dodawaniem fotoblogów, proszę skontaktować się z nami pisząc maila na adres [email protected]

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts