Wiadomości branżowe

Galeria zdjęć testowych w SwiatObrazu.pl

Dla niektórych bardzo istotne są szczegółowe badania sprzętu fotograficznego dotyczące najczęściej spotykanych wad, dla innych zaś analizy te nie mają istotnego znaczenia. Tak czy inaczej, jednych i drugich interesuje produkt finalny - zdjęcie, które można wykonać za pomocą danego aparatu, obiektywu... Toteż redakcja SwiatObrazu.pl na łamach serwisu publikuje cyklicznie testy sprzętu

Dla niektórych bardzo istotne są szczegółowe badania sprzętu fotograficznego dotyczące najczęściej spotykanych wad, dla innych zaś analizy te nie mają istotnego znaczenia. Tak czy inaczej, jednych i drugich interesuje produkt finalny – zdjęcie, które można wykonać za pomocą danego aparatu, obiektywu… Toteż redakcja SwiatObrazu.pl na łamach serwisu publikuje cyklicznie testy sprzętu fotograficznego, w których znaleźć można zalety i wady sprzętu z technicznego punktu widzenia oraz obejrzeć galerię zdjęć testowych.

W celu ułatwienia oglądania zdjęć pochodzących z najnowszych aparatów i obiektywów – w galerii serwisu SwiatObrazu.pl powstała osobna galeria redakcji, w której znaleźć można wszystkie sample pochodzące z przetestowanych przez redakcję sprzętów fotograficznych. Nowa galeria, to nie tylko prosty dostęp do testowych zasobów serwisu, ale również sposób na łatwe porównanie zdjęć.

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy