Wiadomości branżowe

Offowo na bank

OFF Festiwal, wspierany przez mBank, ma młodszego brata. Miłośnicy muzyki alternatywnej będą mogli wziąć udział w zimowej edycji festiwalu – OFF Festival Club. mBank jest mecenasem festiwalu.

Już po raz drugi mBank wspiera scenę muzyki alternatywnej, współorganizując serię koncertów klubowych sygnowanych marką OFF Festiwal. Tym razem do Polski zawita entuzjastycznie przyjęta w Mysłowicach grupa Monotonix, promująca swój najnowszy krążek „Where Were You When It Happenned”. Dla Klientów mBanku przygotowany został specjalny konkurs, w którym mogą zdobyć zaproszenia na koncert formacji.

Klubowy występ Monotonix to nie jedyna atrakcja, jaką mBank i twórcy OFF Festiwalu przygotowali dla melomanów. Do grupy dołączą rodzime fenomeny muzyczne takie jak solowy Bajzel, a także międzynarodowe: Mitch and Mitch & Igor Krutogolov

W ramach OFF Festival Club odbędą się dwa koncerty:

  • 17 grudnia w Warszawie (Centralny Basen Artystyczny);
  • 18 grudnia w Katowicach (klub Cogitatur).

Bilety można kupić w przedsprzedaży lub… wygrać w konkursie mBanku! Dwuosobowe zaproszenia na koncerty w Katowicach lub Warszawie czekają na 40 szczęśliwców. Aby zdobyć bilety wystarczy przesłać krótki esej na temat: „Dlaczego warto wybrać się na OFF Festiwal Club?” na adres: [email protected]. Najciekawsze wypowiedzi, przesłane do 10 grudnia br., zostaną nagrodzone wejściówkami na koncerty.

mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie oferty. Obecnie korzysta z niej już ponad 2,2 mln Klientów.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Electronic Investigations   #Hong Kongu   #Kroll Ontrack   #Remote Data Recovery