Wiadomości branżowe

Kupuj i czytaj książki

Serwis o fotografii i wideo SwiatObrazu.pl, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich czytelników, nawiązał współpracę z Grupą Wydawniczą Helion – znaną i cenioną marką na rynku wydawnictw informatycznych, przewodnikowych oraz poradnikowych.

Od listopada bieżącego roku użytkownicy z a pośrednictwem specjalnie przygotowanego dla nich serwisu, mogą zapoznać się z bogatą ofertą wydawnictwa związaną tematycznie z fotografią, wideo i obróbką cyfrową.

W ofercie pojawiły się interesujące, bogato ilustrowane pozycje, które mogą okazać się przydatne zarówno hobbystom jak i zawodowym fotografom. W najbliższym czasie oferta zostanie wzbogacona o publikacje wydane pod patronatem serwisu SwiatObrazu.pl, dzięki którym czytelnicy będą mogli poznać tajniki programów do cyfrowej obróbki obrazu, czerpać natchnienie z inspirujących fotografii czy też dążyć do doskonałości w kunszcie fotografii. Zostanie także urozmaicona oferta publikacji poradnikowych, do których czytelnicy będą mogli sięgać po cenną wiedzę praktyczną.

Do dyspozycji użytkowników oddany został specjalny serwis, umożliwiający między innymi zapoznanie się z zakresem tematycznym polecanej książki, okładką i przykładowym rozdziałem publikacji. Ponad to czytelnicy serwisu SwiatObrazu.pl mogą za pomocą zaledwie paru kliknięć myszką dokonać zakupu interesującej publikacji.

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Mariusza Latkowskich   #Monika Rustecka   #Pracownia Projektowa Archipelag   #Tabeli Ofert