Wiadomości branżowe

Gwiazdy dla chorych dzieci – wyjątkowe aukcje na Allegro

5 października rusza wielka akcja charytatywna organizowana przez dwutygodnik „Party” i serwis Allegro. Przez prawie miesiąc pod adresem party.allegro.pl będzie można licytować wyjątkowe przedmioty podarowane przez polskie i zagraniczne gwiazdy. Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Przyjaciółka.

Cenne pamiątki z dedykacją, autografy, ekskluzywne dodatki i piękne kreacje znajdą się wśród ponad 30 przedmiotów przekazanych m.in. przez Nataszę Urbańską, Justynę Steczkowską, Kylie Minouge, Dodę i Małgorzatę Kożuchowską. Każda złotówka uzyskana podczas licytacji zostanie przekazana na pomoc chorym dzieciom. W ten sposób wydawnictwo Edipresse postanowiło uczcić drugie urodziny tytułu „Party. Życie gwiazd!”. Również z tej okazji na rynku pojawi się jubileuszowe, 148-stronicowe wydanie dwutygodnika z interesującymi dodatkami.

Akcja potrwa do 3 listopada, ale adres www.party.allegro.pl warto odwiedzać codziennie, ponieważ poszczególne przedmioty będą wystawiane w rożnych terminach. To wyjątkowa szansa, by wylicytować niepowtarzalne i oryginalne rzeczy należące do gwiazd, a jednocześnie wesprzeć szczytny cel.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts