Wiadomości branżowe

AlleKino ? objazdowe kino Allegro

Osiem nadmorskich miejscowości odwiedzi w sierpniu objazdowe kino Allegro – AlleKino.  Bajki i filmy wyświetlane będą na zewnątrz specjalnej ciężarówki. Wewnątrz pojazdu dla odwiedzających przez cały czas trwania imprezy dostępna będzie kafejka internetowa.  

Specjalna ciężarówka Allegro z kinem objazdowym zaparkuje w następujących miejscowościach:

5 VIII – Międzyzdroje, ul. Promenada Gwiazd

6 VIII – Dziwnów, boisko szkolne, ul. Mickiewicza

12 VIII – Kołobrzeg, ul. Fredry

13 VIII – Mielno, ul. Kościelna 6

19 VIII – Ustka, ul. Grunwaldzka 35

20 VIII – Łeba, ul. Morska (plac za kinem)

26 VIII – Władysławowo, ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego i Niepodległości

27 VIII – Puck, Rynek

We wszystkich wymienionych miejscach wewnątrz ciężarówki od godz. 14.00 do dyspozycji odwiedzających będą kafejka internetowa oraz Rock Band, czyli miejsce, gdzie każdy może spróbować swoich sił w grze na gitarze czy perkusji.  Od godz. 17.00 zaplanowane są gry i zabawy dla najmłodszych, a o godz. 19.00 rozpocznie się wyświetlanie bajek. Projekcje filmów na zewnętrznym ekranie ulokowanym w pobliżu ciężarówki zaplanowane są na godz. 21.00. 

Przez cały czas trwania imprezy odwiedzający będą mogli wymienić się swoimi spostrzeżeniami na temat serwisu z pracownikami Allegro.

Wnętrze specjalnej ciężarówki Allegro to 40 m2 powierzchni, na której ustawionych zostanie 10 stanowisk komputerowych. Pomieszczenie to wyposażone jest również w profesjonalne nagłośnienie, a na ścianach zainstalowane są dodatkowe monitory.

Ponadto, pojazd posiada samodzielny agregat, klimatyzację, ogrzewanie, własne zasilanie, samodzielne oświetlenie oraz satelitarny internet bezprzewodowy.

W najbliższym czasie ciężarówka Allegro odwiedzi także koncert Madonny na warszawskim Bemowie i finał Gokartowych Mistrzostw Allegro, które pod koniec sierpnia odbędą się w Poznaniu. Jesienią pojazd podróżować będzie po Polsce, a w jego wnętrzu prowadzone będą szkolenia w ramach Akademii Biznesu Internetowego Allegro.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #AGD   #Jan Kowalski