Wiadomości branżowe

Fotografia pod żaglami

Serwis SwiatObrazu.pl wraz z firmą Medikon Polska Sp. z o.o., wyłącznym dystrybutorem marki Fomei, Ilford i Shinko w Polsce organizują wyjątkowe przedsięwzięcie fotograficzno-żeglarskie.

Wszystkich miłośników fotografii, malowniczych miejsc, niepowtarzalnych krajobrazów, niezwykłych przygód, żeglarstwa, dobrej zabawy zapraszamy do wspólnej wyprawy do Chorwacji.

Celem wyprawy jest połączenie przyjemności „płynącej” z żeglowania i fotografowania, a miejscem do tego idealnym są wybrzeża Adriatyku .

W trakcie rejsu uczestnicy wezmą udział w warsztatach fotograficznych poprowadzonych przez Jacka Boneckiego. W trakcie kursu uczestnicy poznają tajniki fotografii krajobrazowej. „Zaczniemy od wdrożenia najważniejszej zasady z fotografii krajobrazu, zajęcia odbywać się będę przed wschodem słońca oraz zaraz przed zmierzchem”- mówi Jacek Bonecki. Kolejny obszar fotografii poruszony na kursie to architektura, czyli wszystko o kompozycji. Kluczowym punktem kursy jest fotografia marynistyczna, której głównym tematem jest morze oraz wszystkie zjawiska z nim związane, miejsca, takie jak porty, przystanie, a nade wszystko fotografia życia codziennego na jachcie oraz samego jachtu.

Redakcja SwiatObrazu.pl oraz firma Medikon wyposaży uczestników na czas rejsu w profesjonalne torby i plecaki fotograficzne chroniące sprzęt przed czynnikami atmosferycznymi, statywy i głowice, panele odbijające, blendy oraz przenośny sprzęt oświetleniowy z przenośnym zasilaczem. Uczestnicy będę mieli również okazję do spróbowania swoich sił w fotografii podwodnej.

 

Więcej http://www.swiatobrazu.pl/fotografia_pod_zaglami_w_bajecznej_chorwacji_z_jackiem_boneckim.html

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Antonio Citterio   #Chilli Zet   #Citterio Night   #Dobrze Mieszkaj