Wiadomości branżowe

Allegro zaprasza na Marchewkowe Pole festiwalu Woodstock !

Marchewkowe Pole – to nowy punkt na mapie miasteczka Przystanku Woodstock. Allegro – sponsor trzeciego dnia festiwalu, gwarantuje jego uczestnikom specjalne atrakcje i niestandardową zabawę w tym miejscu.

 

Podczas trzeciego dnia festiwalu Przystanek Woodstock na uczestników imprezy czeka pełne atrakcji Marchewkowe Pole Allegro. To nowe atrakcyjne miejsce festiwalowego miasteczka. Na Marchewkowym Polu zagoszczą m.in. gra Rock Band, dzięki której każdy będzie mógł spróbować swoich sił w grze na gitarze, perkusji czy udzielając się jako wokalista, warsztaty tworzenia biżuterii koralikowej czy punkt sprejowania włosów na pomarańczowo. Uczestników ugości również specjalna ciężarówka Allegro oraz miejsce, gdzie będzie można nagrać własną historię czy opowiedzieć o upodobaniach muzycznych. Będą tam również pracownicy Allegro którzy postarają się znaleźć odpowiedź na każde pytanie na temat serwisu. Nikogo nie powinna zaskoczyć w tym miejscu ogromna ilość świeżych, pomarańczowych marchewek.

 

Więcej niż marchewek będzie jedynie… guzików. Znajdą się tam z uwagi na akcję “Guzik warte!” – wielką zbiórkę guzików oznaczających gest dobrej woli, wkład Woodstockowiczów w lepsze jutro. Jak można zmienić rzeczywistość guzikami? To proste: wypełniona guzikami wielka forma w grudniu wystawiona zostanie na aukcjach w ramach XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy guzik liczyć się będzie dla osiągnięcia sukcesu, czyli jak największej wartości w finałowej aukcji. Zapasowe guziki przydadzą się na tegorocznym Woodstocku jak nigdy.

 

Podczas trzeciego, sponsorowanego przez Allegro dnia festiwalu dla Woodstokowiczów zagrają m.in. Don Carlos z Jamajki, Guano Apes z Niemiec czy rodzime Dżem i Możdżer Danielsson Fresco Trio.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #ELVITA