Wiadomości branżowe

Allegro zaprasza na muzyczne Summer Tour !

Allegro Summer Tour to pełna nazwa muzycznego tourney, którego głównym sponsorem jest serwis Allegro. W czasie jego trwania klubowicze bawić się będą w siedmiu polskich miastach w rytmie muzyki elektronicznej.

W większości tych miejsc zapanuje duch gorącej Ibizy. Dlaczego? Imprezy odbędą się w najpopularniejszych polskich beach barach, a artyści którzy na nich zagrają promują  radosne, pozytywne dźwięki. Tourne odwiedzi m.in. nadmorskie Chałupy, Augustów i Sopot. Na dłużej przystanie na Półwyspie Helskim w Chałupach, gdzie odbędą się dwie imprezy. Gwiazdami muzycznego przejazdu przez Polskę będą m.in. Miguel Migs – didżej i producent, ikona plażowego clubbingu, Breakbot, 40 Stopni Projekt (z Marysią Sadowską) czy didżej Glasse.

Podczas Allegro Summer Tour szczególną opieką zostaną otoczeni Użytkownicy serwisu Allegro. Specjalnie dla nich przygotowano wiele atrakcyjnych niespodzianek. W zorganizowanych konkursach do wygrania są m.in. pakiety imprezowe, bezpłatne wejściówki i nagrody rzeczowe.

Dla wakacyjnych klubowiczów Allegro Summer Tour będzie wyjątkową trasą. Warto odwiedzić chociaż jeden z ośmiu jego przystanków. Więcej informacji na stronie www.allegrosummertour.pl 

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Bridgestone Road Show   #Park Handlowy Bielany   #Parku Handlowego Bielany   #Tyre Safety