Wiadomości branżowe

Etniczna zima z Rainbow Tours

Giełdowy touroperator wydał w czerwcu nowy katalog z bogatą ofertą egzotyki na sezon jesień-zima 2009. Po raz pierwszy Klienci Rainbow Tours będą mogli udać się na wczasy do Ugandy, Etiopii, Zanzibaru, Namibii czy Zimbabwe.

Nowościami w ofercie są także Wietnam, Boliwia i Brazylia. Wycieczki objęte są promocjami, które sięgają do 23%.

Odpowiedzią na oczekiwania świadomych i wymagających Klientów są nowe kierunki i programy. Turyści chcą podróżować w unikatowe oraz dalekie miejsca, którymi są etniczne rejony Afryki czy też Ameryka Południowa.

Zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty przykładowo o Ugandę czy Etiopię ponieważ chcemy pokazać Polakom, że miejsca dotąd mało uczęszczane przez turystów, można także poznać za stosunkowo atrakcyjną cenę. Chcemy dać taką możliwość naszym Klientom w oparciu o organizację wycieczki na najwyższym poziomie – mówi Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow Tours.

Dla lubiących aktywny wypoczynek połączony ze zwiedzaniem przygotowano programy po Meksyku, Wenezueli oraz Wietnamie. Turyści skorzystać mogą także z propozycji rejsów po Karaibach. Program w porównaniu ze swoim zeszłorocznym poprzednikiem został zmieniony i poszerzony o nowe wyspy takie jak Martynika czy Gwadelupa. Ponadto w ofercie, jak co roku, znalazły się bardzo popularne wczasy i wycieczki do Egiptu, Maroka, Izraela, Tajlandii czy na Kubę.

Mimo zadowalającej tegorocznej sprzedaży letnich wyjazdów, na chwile obecną wzrost ok. 10 %, zakładamy ostrożny scenariusz dalszych wyników przy sprzedaży oferty jesienno-zimowej. Należy jednak dodać, iż przyjęcie katalogu jest bardzo dobre i pierwsze dni sprzedaży wyglądają bardzo zachęcająco  – dodaje Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow Tours.

Na przełomie sierpnia/września Rainbow Tours wyda kolejną edycję katalogu, który będzie wzbogacony o wyjazdy narciarskie, sylwestrowe, oraz wycieczki autokarowe „City TOURS” i „Zwiedzamy Europę”.

***

Rainbow Tours S.A. działa na rynku usług turystycznych od 1990  roku i jest jednym z największych polskich touroperatorów. Od października 2007 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

W skład grupy kapitałowej Rainbow Tours  wchodzą m.in. portal turystyczny, ponad 40 biur podróży na terenie całego kraju oraz spółka na Ukrainie.

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts