Wiadomości branżowe

MIESZKAM BEZPIECZNIE ? nowy pakiet dla kredytobiorców

Kredytobiorcy mBanku i MultiBanku mogą już skorzystać z nowego pakietu ubezpieczeń do kredytu hipotecznego  stworzonego we współpracy z BRE Ubezpieczenia TU S.A. Pakiet MIESZKAM BEZPIECZNIE składa się z trzech elementów: ubezpieczenia ruchomości domowych, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz Home Assistance.

Posiadając kredyt na zakup nieruchomości pamiętamy zawsze, aby wykupić ubezpieczenie tej nieruchomości. W ten sposób mamy gwarancję, iż na wypadek m.in. pożaru, powodzi lub innego zdarzenia losowego nasz dom lub mieszkanie objęte jest ochroną ubezpieczeniową. Ale co z majątkiem, który posiadamy? Wyposażenie takie jak na przykład meble, sprzęt, komputery, rowery stanowią niejednokrotnie sporą wartość, warto więc pomyśleć o dodatkowym ubezpieczeniu.

Pakiet MIESZKAM BEZPIECZNIE oferowany jest w 3 wariantach (Wariant 20, 50 i 100), dzięki czemu optymalnie może być dopasowany do potrzeb klienta. Kredytobiorca wybiera jeden wariant z sumą ubezpieczenia ruchomości domowych: 20 tys., 50 tys. lub 100 tys. zł. 

Ubezpieczenie ruchomości domowych obejmuje swoim zakresem nie tylko zdarzenia losowe tj. zalanie czy pożar, ale również kradzież z włamaniem, rabunek, dewastację czy stłuczenie szklanych elementów.

Ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej objęte są szkody powstałe w związku z użytkowaniem domu czy mieszkania, jak i ruchomości domowych znajdujących się w nim.

Dodatkowym atutem pakietu jest bardzo atrakcyjny zakres Home Assistance, stanowiący doskonałe uzupełnienie ubezpieczenia. W przypadku zalania mieszkania klient może wezwać specjalistę domowego (np. hydraulika), a w celu zabezpieczenia mienia po kradzieży z włamaniem można skorzystać z dozoru, transportu albo przechowania mienia. W przypadku awarii lodówki, telewizora czy komputera, BRE Ubezpieczenia gwarantuje organizację, dojazd i pokrycie kosztu robocizny odpowiedniego fachowca.  

Z oferty MIESZKAM BEZPIECZNIE mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni posiadacze kredytów i pożyczek w mBanku i MultiBanku. Aby skorzystać z ubezpieczenia wystarczy jedynie skontaktować się z doradcą w placówce mBanku lub MultiBanku.

Źródło BRE Ubezpieczenia. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts