Wiadomości branżowe

Milusiaki.pl ? nowy serwis Wirtualnej Polski dla najmłodszych użytkowników Internetu

Serwis milusiaki.pl powstał z myślą o najmłodszych użytkownikach Sieci. Jednak także wśród pragnących nieskomplikowanej rozrywki dorosłych, mogą znaleźć się wielbiciele tego, co „słodkie” i „milusie”. Witryna jest bowiem swego rodzaju propozycją na spędzenie wolnego czasu, służy zabawie i łatwej rozrywce. Znajdują się w niej filmy i zdjęcia podzielone tematycznie. I tak – aby znaleźć się w świecie sympatycznych zwierzaków, wystarczy wybrać jedną z takich kategorii, jak: Misie, Ptaszki, Króliczki, Kotki, Rybki, Pieski czy Koniki. Oprócz zwierząt internauta do wyboru ma m.in. sekcje: Bobasy, Pluszaczki, Zabawki. Filmy pokazują sytuacje zabawne i miłe, mówią o przyjaźni i sympatii, z jaką może być traktowany świat przyrody i najbliższe otoczenie maluchów.

„Naszym celem było stworzenie serwisu służącego zabawie i rozrywce w delikatnym wydaniu. Milusiaki.pl to miejsce w Sieci, gdzie dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas, oglądając miłe zwierzęta, maskotki, przebieranki, często w sytuacjach wywołujących wzruszenie lub śmiech. Witryna będzie rozbudowywana dzięki inwencji internautów, bowiem użytkownicy mogą zamieszczać własne zdjęcia i filmy, a także komentować już opublikowane.” – mówi Artur Serafin, Kierownik Projektów Internetowych WP.

Dodanie zdjęć lub filmów jest bardzo proste i nie wymaga rejestracji w serwisie. Użytkownicy mogą też tworzyć rankingi filmów i galerii.

„W całej witrynie treści są szczególnie uważnie monitorowane. Nie pojawią się w niej elementy drastyczne, okrutne czy kontrowersyjne. Rodzice mogą być pewni, że zrobimy wszystko, by z milusiakami.pl ich pociechy spędzały czas na rozrywce będącej kwintesencją bezpiecznego Internetu.” – zapewnia Artur Serafin.

milusiaki.pl

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy