Wiadomości branżowe

ING czyta dzieciom w Płocku

Wolontariusze ING oraz Lew Lucjan odwiedzą w kwietniu dzieci z przedszkoli integracyjnych w Płocku. Przedszkolaki wysłuchają fragmentów książki „Lucjan, Lew jakiego nie było", powstałej w ramach programu społecznego „W Towarzystwie Lwa". Dzieci wezmą również udział w przygotowanych dla nich grach i zabawach.

Nasi wolontariusze bardzo często organizują dla dzieci akcje czytania książek. To świetne połączenie zabawy i nauki a więc przysłowiowego przyjemnego z pożytecznym. W Płocku będzie to pierwsza akcja tego typu – powiedziała Joanna Warmuz, koordynator ds. CSR w ING Banku Śląskim.

Wolontariusze ING z oddziału banku przy ulicy Wyszogrodzkiej 144 w Płocku, odwiedzą 2 placówki przedszkolne z oddziałami integracyjnymi. Spotkania z Lwem Lucjanem zaplanowano w następujących lokalizacjach i terminach:

  • Przedszkole Miejskie nr 33 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Z. Padlewskiego 2): 28 kwietnia b.r.;
  • Przedszkole Miejskie nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Szarych Szeregów 32): 30 kwietnia b.r.

W programie spotkań przewidziano między innymi gry i zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami, czytanie książki „Lucjan, Lew jakiego nie było" oraz sesję zdjęciową z głównym bohaterem czyli Lwem Lucjanem. Po spotkaniu każde dziecko otrzyma słodki poczęstunek i egzemplarz książki.

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts