Wiadomości branżowe

Kolejne nowatorskie rozwiązania w Tovo.pl

Zgodnie z zapowiedziami, spółka zależna Rainbow Tours S.A. wprowadziła kolejne udogodnienia dla Klientów. Jednym z ważniejszych jest wdrożenie w serwisie www.TOVO.pl opcji „koszyk follow up”. Pełni on funkcję kompleksowego wyszukiwania przelotów, hoteli i samochodów, w ramach jednego zapytania.

Klient szukając dogodnego dla siebie przelotu i wybierając jeden z rejsów, otrzymuje natychmiast spójne wyniki bazy hotelowej oraz rent a car, które może modyfikować. Przy zapytaniach o hotel, wyszukiwany jest jednocześnie samochód i odwrotnie. Dzięki temu mamy szybką i nieskomplikowaną możliwość samodzielnego planowania pobytu. Wyszukiwarka rent a car została uruchomiona w oparciu o bazę firmy Car Trawler – mówi Artur Piwowar, prezes Travelovo.

Dodatkowo w wyszukiwarce wakacji dodano pole „czas pobytu” z kilkoma opcjami. Określenie parametrów daty wyjazdu i ilości dni,  pozwala znaleźć dogodny termin w bardzo prosty sposób.

Mając doświadczenie w przygotowywaniu ofert wypoczynkowych oraz sprzedaży wycieczek, wiemy jak ważna jest kompleksowa obsługa Klienta na wysokim poziomie. Tą wiedzą dzielimy się z naszą spółką zależną, aby serwis Tovo.pl wychodził naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Cieszą nas wyniki tej współpracy – mówi Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow Tours.

Tovo.pl wprowadziło również kilka zmian wizualnych oraz szaty graficznej, które ułatwią Klientom dostęp do ważnych informacji. Internauci zyskali także możliwość dodawania opinii, zdjęć i filmów o wycieczkach i hotelach.

***

Rainbow Tours S.A. działa na rynku usług turystycznych od 1990  roku i jest jednym z największych polskich touroperatorów. Od października 2007 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

W skład grupy kapitałowej Rainbow Tours  wchodzą m.in. portal turystyczny, ponad 40 biur podróży na terenie całego kraju oraz spółka na Ukrainie.

Giełdowy touroperator sfinalizował pod koniec 2007 roku transakcje przejęcia większościowych udziałów w dwóch spółkach nowych technologii Travelovo i TravelTech. Zapłacił za nie blisko milion złotych.

 

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy