Wiadomości branżowe

Miej ?Inne spojrzenie?

Trwa aukcja charytatywna na rzecz dzieci autystycznych i upośledzonych – „Inne Spojrzenie”. Pod adresem innespojrzenie.wp.pl można do piątku, 27 marca, licytować dzieła artystów malarzy i fotografików.

Do akcji „Inne Spojrzenie” włączyli się twórcy znani oraz początkujący. Obok wybitnych nazwisk, np. Pawła Althamera na liście darczyńców prac figurują obiecujący, młodzi artyści przedstawiający nowatorskie, intrygujące spojrzenie na otaczającą rzeczywistość. Użytkownicy aukcji mają dostęp do unikalnej galerii wystawianych na niej prac, powiązanej z prezentacją sylwetek autorów i ich twórczości.

Całkowity dochód z licytacji przeznaczony zostanie na działalność Zespołu Szkół Specjalnych nr 102 w Międzylesiu koło Warszawy, placówki pomagającej dzieciom autystycznym i upośledzonym. Nauczyciele pracują w oparciu o indywidualne programy, dostosowane do potrzeb każdego ucznia, a celem nauki jest przygotowanie dzieci do samodzielnego funkcjonowania w życiu codziennym oraz, w miarę ich możliwości, do udziału w życiu społecznym. Projekt realizowany jest pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Wirtualna Polska jest partnerem serwisu i jednym z patronów medialnych akcji.


innespojrzenie.wp.pl

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts