Wiadomości branżowe

Przekazaliśmy blisko 1 400 000 złotych dla podopiecznych Fundacji TVN ?nie jesteś sam?.

9 września Prezes Zarządu Rossmann Polska Marek Maruszak na antenie telewizji TVN przekazał Prezes Fundacji TVN „nie jesteś sam” Bożenie Walter czek na kwotę 1 371 005 złotych.

Symboliczne przekazanie czeku jest ukoronowaniem cyklu imprez charytatywnych „Skarby Urody” zorganizowanych z okazji 15-lecia działalności Rossmann Polska. W ośmiu największych miastach kraju prezentowaliśmy najnowsze trendy na rynku health & beauty. W ponad 300 drogeriach Rossmanna sprzedawaliśmy bilety wstępu będące jednocześnie cegiełkami o wartości 5 złotych. Łącznie nabywców znalazło 274 201cegiełek. Całkowity dochód z ich sprzedaży firma  Rossmann Polska przekazała Fundacji TVN „nie jesteś sam”.  Kwota ta zostanie przeznaczona m.in. na budowę Centrum Profilaktyki Nowotworowej w warszawskim Centrum Onkologii. Marek Maruszak podziękował klientom i pracownikom Rossmanna, podkreślając, że zebranie tak dużej kwoty nie byłoby możliwe bez ich szczodrości i zaangażowania. Zadeklarował też współpracę z Fundacją w przyszłości. Prezes  Bożena Walter zaznaczyła, że jest to największa kwota jaką jednorazowo otrzymała Fundacja podczas swej 7 letniej działalności.     

Rossmann jest najchętniej odwiedzanym i najbardziej rozpoznawalnym sklepem drogeryjno-kosmetycznym w Polsce. Decydują o tym dostępność i bliskość sklepów oraz szeroki asortyment produktów. Codziennie zakupu w tej sieci dokonuje 300 000 Polaków. Klienci mogą wybierać spośród 9 500 produktów oferowanych po przystępnych cenach, a podejmując decyzję o zakupie zawsze mogą liczyć na wsparcie i radę pracowników. Rossmann zatrudnia obecnie ponad 5000 osób. Do końca 2008 roku firma planuje otworzyć 330 placówkę. 

 

Źródło Rossmann SDP Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts