Wiadomości branżowe

Trwa przedsprzedaż oferty zimowej Rainbow Tours

W połowie sierpnia Rainbow Tours wydało drugą edycję katalogu „Prawdziwe Podróże jesień 2008 – wiosna 2009”. Zaktualizowano go o objazdowe wycieczki autokarowe, imprezy narciarskie i  sylwestrowe. W katalogu rabatami objęte są wszystkie podróże. Mimo okresu letniego, przedsprzedaż wycieczek zimowych cieszy się dużą popularnością.

Na zniżkę 18% mogą liczyć turyści wybierający się na narty i imprezy sylwestrowe. Ponadto taką promocją objęte są również Wyspy Kanaryjskie, Maroko, Izrael oraz Egipt. Rabaty od 1% do 16% dotyczą wszystkich pozostałych wycieczek z katalogu. Z niższych cen można skorzystać do 12 września.

– Kierunki wycieczek narciarskich to popularne Austria, Włochy i Francja. Tworząc ofertę zimową braliśmy pod uwagę trasy narciarskie na najwyższym poziomie,  z gwarancją śniegu jak również z dobrze rozwiniętą infrastrukturą sztucznego naśnieżania. Ważny był również dobry dojazd do stacji oraz  nowoczesne wyciągi . Dla komfortu naszych Klientów większość imprez narciarskich łączy się ze ski safari – czyli dowozem pod sam wyciąg. Wycieczki zostały opracowane zarówno dla wytrawnych narciarzy oraz snowboardzistów jak i dla amatorów zimowego szaleństwa.  Turyści mają możliwość transportu do miejscowości  samolotem, co skraca czas podróży – mówi Remigiusz Talarek, wiceprezes Rainbow Tours.

Nowością w katalogu jest stacja alpejska „Droga Mleczna” Via Lattea-Siestiere we Włoszech.  Jest to jeden z najbardziej znanych rejonów narciarskich w całych Alpach. Znajduje się tam ponad 400 km tras narciarskich o różnorodnych poziomach trudności.  Nowoczesne wyciągi posiadają przepustowość  100 000 osób na godzinę, dzięki czemu nie tworzą się kolejki w oczekiwaniu na wjazd. Miłośnicy sportów zimowych mogą również skorzystać z zajęć organizowanych na zamarzniętym jeziorze, w tym z nurkowania pod lodem.

Oferta sylwestrowa obejmuje między innymi Wenecję, Rzym, Paryż i Wiedeń. Atrakcją jest również Sylwester pod Akropolem i nad Atlantykiem w Lizbonie. Dla miłośników gorących rytmów Rainbow Tours przygotowało imprezę noworoczną w rytmie Flamenco w Hiszpanii.  Nowy rok powitać można również  na stoku narciarskim w Austrii.

W ofertach zimowych i sylwestrowych znaleźć można hotele  o wysokim standardzie, położonych blisko bogatej infrastruktury miejscowości turystycznych. Na wymagających Klientów czekają apartamenty i rezydencje wyposażone w centrum fitness; saunę, łaźnię turecką oraz solarium, gdzie można się zrelaksować po zimowych szaleństwach.

***
Rainbow Tours S.A. działa na rynku usług turystycznych od 1990 roku i jest jednym z największych polskich tour operatorów. Od października 2007 społka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grupa kapitałowa Rainbow, w której skład wchodzą m.in. portale turystyczne, ponad 40 biur podróży na terenie kraju oraz spółka na Ukrainie, planuje w 2008 osiągnąć sprzedaż brutto w wysokości 300 mln zł.

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts