Wiadomości branżowe

Do Izraela z Rainbow Tours

Rainbow Tours wydał nowy katalog „Prawdziwy Izrael” na jesień 2008/ wiosna 2009. Oferta jest w sprzedaży dopiero od trzech tygodni, ale wzbudza już duże zainteresowanie. Popularnością cieszy się też wydany w maju katalog „Prawdziwe Podróże” z ofertami egzotycznych kierunków. W ciągu niecałych trzech miesięcy giełdowy touroperator sprzedał 50% oferty Tajlandii i 30% Meksyku.

W katalogu poświęconym Izraelowi nowością są wycieczki objazdowe po całym kraju, jak również Jordanii. Podczas nich można zwiedzić ważniejsze miejsca, takie jak Betlejem, Jerozolima, Jerycho, Nazaret, jak również wykute w skale miasto Petra i Amman – stolicę Jordanii.

 – Izrael do tej pory kojarzony był bardzo różnie, najczęściej jako miejsce konfliktów. Na przestrzeni lat jednak zmienił się w dynamiczne i nowoczesne Państwo.  W Izraelu znaleźć można atrakcyjne kurorty wypoczynkowe, takie jak Ejlat. Klimat przyjazny turystom umożliwia kąpiele morskie o każdej porze roku – mówi Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow Tours.

Giełdowy touroperator przygotował dla swoich Klientów różnorodne wycieczki, wśród nich również fakultatywne. Dla ceniących sobie wygodę i relaks, Rainbow Tours oferuje wakacje SPA. Są to kurorty  nad Morzem Martwym, gdzie można skorzystać z zabiegów upiększających i leczniczych. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka nurkowanie w czystych wodach Zatoki Akaba.

Dotychczas z katalogu egzotycznego, touroperator sprzedał 15% oferty, co daje 3200 rezerwacji. Zarząd prognozuje, że katalog "Prawdziwy Izrael" utrzyma się na równie wysokim poziomie jak dotychczas.

***
Rainbow Tours S.A. działa na rynku usług turystycznych od 1990 roku i jest jednym z największych polskich tour operatorów.Od października 2007 społka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Oferuje ponad 40 różnych destynacji i ponad 100 różnego rodzaju wycieczek. W 2008 firma planuje wysłać za granicę ponad 120.000 klientów.

 

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts