Wiadomości branżowe

Rainbow Tours spełniło już pierwsze marzenia

Zgodnie z realizowanym programem Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu, Rainbow Tours pomogło chorym dzieciom. Giełdowy touroperator zrealizował marzenia czwórki podopiecznych z Fundacji Mam Marzenie.

Martynka, Michał i Jakub polecieli w czerwcu do Paryża. Podczas pobytu największą atrakcją był Disneyland. Dzieci wraz z rodzinami wypoczywali w Ogrodach Luksemburskich, zwiedzali Pola Elizejskie, Katedrę Notre Dame i wiele innych zabytków. W Paris Story obejrzeli projekcję na temat Paryża, opowiadaną, w nietypowy sposób, przez ducha Victora Hugo. Podczas wyjazdu dzieciom towarzyszyli rodzice, rodzeństwo, wolontariusz i prezes Fundacji. Pilot Rainbow Tours czuwał nad zapewnieniem najmłodszym wielu atrakcji.

– W lipcu wyjedzie na tydzień kolejny podopieczny fundacji. Piotruś wraz z rodziną i wolontariuszką spędzi wakacje na Balearach. Odwiedzi dwa duże parki wodne, Marineland i Aquacity. Piotruś pojedzie też do Soller i La Calobry, gdzie główną atrakcją będzie całodniowa podróż promem i starym zabytkowym pociągiem. Na miejscu będzie czuwał rezydent Rainbow Tours – mówi Anna Bębnowska, z działu marketingu Rainbow Tours.

Wyjazdy czwórki podopiecznych fundacji to początek realizacji umowy zawartej między Rainbow Tours a fundacją Mam Marzenie. Podczas sponsorowanych wyjazdów giełdowy touroperator zapewnia transport, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie co najmniej dwa razy dziennie i ubezpieczenia. Na miejscu uczestnicy mogą liczyć też na opiekę lokalnych przedstawicieli biura. Umowa obowiązuje do 2010 roku.

***
Rainbow Tours S.A. działa na rynku usług turystycznych od 1990 roku i jest jednym z największych polskich tour operatorów.Od października 2007 społka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Oferuje ponad 40 różnych destynacji i ponad 100 różnego rodzaju wycieczek. W 2008 firma planuje wysłać za granicę ponad 120.000 klientów.

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts