Wiadomości branżowe

Headlines dla Powierza Family Company – Pokaz mody kolekcji Max Mara i Sportmax

Już 8 października b.r. odbędzie się pokaz mody najnowszych kolekcji marek Max Mara i Sportmax, organizowanych przez Powierza Family Company, wieloletniego partnera włoskiej firmy Max Mara Fashion Group w Warszawie. Za kompleksową oprawę mediową i produkcję wydarzenia odpowiedzialna będzie Headlines Porter Novelli.

Podczas ekskluzywnej gali, która w tym roku odbędzie się w auli głównej Politechniki Warszawskiej, zaprezentowane zostaną kolekcje jesień/zima 2008-2009 klasycznej linii Max Mara oraz bardziej ekstrawaganckiej linii Sportmax.

Inspiracją dla projektantów tegorocznej kolekcji Max Mara oprócz stylu glamour ma być film noir i muzyka legendarnego zespołu Roxy, podczas gdy kreacje Sportmax mają odzwierciedlać bardziej surrealistyczny styl z fetystycznymi wręcz  akcentami nie pozbawionych jednak kobiecej delikatności. Obie kolekcje z pewnością przypadną do gustu wszystkim tym Paniom, które cenią włoską szkołę pret a porter, śledzą najnowsze trendy w modzie, ale bez demonstracyjnego popadania w skrajności. Dlatego kreacje obu linii – Max Mara i Sportmax przede wszystkim stawiają na wysublimowane piękno i sto procent kobiecości. 

Źródło Headlines. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts