Wiadomości branżowe

Sharon Stone, ikona światowego kina,

Piątą, jubileuszową edycję Lexus Fashion Night poprowadzi gwiazda Hollywood,  ikona światowego kina, Sharon Stone. Zaprezentuje  wyjątkowy, sportowy model Lexusa IS F oraz zapowie pokaz kolekcji Agnieszki Maciejak, przygotowany specjalnie dla Lexus Fahion Night.

Lexus Fashion Night, jedno z najważniejszych wydarzeń świata mody w Polsce, odbędzie się w tym roku już po raz piąty, w piątek, 16 maja. Jubileuszowa edycja LFN to: premiera wyjątkowego modelu Lexusa, specjalna kolekcja mody oraz niezwykła, gwiazda. Pragnienie każdego mężczyzny, symbol wiecznej młodości, wielka gwiazda Hollywood – Sharon Stone zaprezentuje samochód męskich marzeń, motoryzacyjne mistrzostwo łączące cechy samochodu sportowego oraz luksusowego – Lexusa IS F.   
   
Sharon Stone, tegoroczna gwiazda oraz współprowadząca Lexus Fashion Night to nie tylko wielka aktorka, ale również wyjątkowa kobieta, o nieprzeciętnej urodzie i niebywałej inteligencji, matka trzech adoptowanych synów i kobieta o wielkim sercu, aktywna społecznie. Już jako nastolatka widziała dla siebie tylko jedna drogę: Będę drugą Marilyn Monroe – powiedziała, mając kilkanaście lat i całe życie konsekwentnie dążyła do tego celu. Poszła do szkoły w wieku pięciu lat. Jako nastolatka zaczęła pracować jako modelka, a wszystkie pieniądze zarobione w modelingu wydała na szkołę aktorską. W kinie zadebiutowała mając 22 lata, w filmie Woody’ego Allena „Wspomnienia z gwiezdnego pyłu”. Jej popularność sięgnęła zenitu po roli w „Nagim Instynkcie” w 1992 roku. Najbardziej doceniona została za rolę w „Kasynie” Martina Scorsese w 1995 roku, za którą rok później otrzymała Złoty Glob i nominacje do Oskara w kategorii „najlepsza aktorka”.
W sumie zagrała w ponad 50-ciu filmach. Magazyn Empire uznał ją za „jedną ze stu najseksowniejszych i najlepszych aktorek w historii filmu” w 1995 i 1997 roku, a redakcja Playboya, dwa lata później, nadała jej tytuł „jednej z najbardziej seksownych kobiet stulecia”.

Lexus IS F, samochód, który zostanie zaprezentowany na Lexus Fashion Night 5, to samochód wyjątkowy, pełen ognistego temperamentu i niezwykłej gracji, o którym marzą mężczyźni w każdym wieku. Jest wynikiem inżynieryjnych marzeń o maszynie, która spełni wszelkie warunki modelu sportowego i pozostanie w dalszym ciągu samochodem dla osób ceniących luksus. To motoryzacyjne mistrzostwo łączące finezję ze sportową dynamiką. IS F przyspiesza do 100 km/h w 4,8 sekundy, posiada on 423 KM przy 5-cio litrowym silniku i maksymalnym momencie obrotowym 505 Nm. Jego maksymalna prędkość to 270 km/h. Ta wyjątkowa maszyna prezentuje najnowszą myśl inżynierską i jest prawdziwym marzeniem miłośników samochodów, które „nie przestają przyspieszać”. Lexus IS F to samochód idealnie pasujący do wyjątkowej, pełnej siły i seksapilu, wiecznie młodej Sharon Stone.

 

 

Źródło Headlines. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts