Wiadomości branżowe

Pieluszki HUGGIES Newborn zostały uznane za Najlepsze dla Dziecka

Pieluszki HUGGIES Newborn, produkowane przez firmę Kimberly – Clark, otrzymały  nagrodę HIT „Mamo, to ja” 2007 w kategorii NAJLEPSZE PIELUSZKI.

Konkurs HIT „Mamo, to ja” – Najlepsze dla Dziecka organizowany jest co roku przez najpopularniejszy polski magazyn dla rodziców – "Mamo to ja". Wśród oceniających produkty zgłoszone do konkursu są eksperci – lekarze, czytelnicy "Mamo to ja" oraz popularni artyści. Konkurs HIT „Mamo, to ja” to dla rodziców ważna podpowiedź, jak spośród mnóstwa naprawdę dobrych produktów wybrać te najlepsze dla dziecka. Mamy i tatusiowie mogą być pewni, że skoro pieluszki HUGGIES Newborn dostały nagrodę HIT, są rzeczywiście doskonałej jakości, chronią przed przeciekaniem i zapewniają dziecku poczucie suchości przez długi czas.

Przypominamy, że w marcu 2008 firma Kimberly-Clark, producent pieluszek Huggies® wprowadziła na rynek ulepszone pieluszki  Huggies® Newborn. Nowe pieluszki wykonane są ze starannie dobranych, jeszcze bardziej miękkich i przewiewnych materiałów, dzięki czemu mamy mają gwarancję bezpieczeństwa i zdrowia skóry swoich pociech.   Nowe pieluszki Huggies® Newborn są dostępne na rynku w dwóch rozmiarach: Newborn 1  przeznaczone dla niemowląt w wieku od 0 – 3 miesiąca o wadze 2-5 kg, oraz Newborn 2 (mini)   dla niemowląt w wieku 0 – 5 miesiąca  ważących od 3 do 6 kilogramów.

Sugerowana cena: Newborn 1 (28 szt.) 16,99 PLN
Sugerowana cena: Newborn 2 (66 szt.) 34,99 PLN, Newborn 2(80 szt.) 44,99 PLN

Pieluszki Huggies® Newborn polecane są przez Instytut Matki i Dziecka.

Źródło Huggies. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts