Wiadomości branżowe

e-Przelewem w księgarni

Kupno najnowszych pozycji księgarskich w serwisie Świat Książki (www.swiatksiazki.pl) jest teraz jeszcze prostsze. Wszystko za sprawą współpracy z platformą Platnosci.pl (www.platnosci.pl). Dzięki temu klienci księgarni mogą natychmiast zapłacić e-przelewem za wyczekiwane książki.

Robiąc zakupy w internecie wielu klientów narzeka na brak możliwości szybkiej zapłaty, jak przy ladzie w tradycyjnym sklepie. E- commerce jednak idzie do przodu, a miłośnicy handlu w sieci mają co raz więcej możliwości w wyborze form zapłaty.

Klienci serwisu internetowego Świat Książki (www.swiatksiazki.pl) mają od teraz możliwość skorzystania z szybkich płatności. Wszystko dzięki nawiązaniu współpracy z platformą Platnosci.pl (www.platnosci.pl), wiodącym operatorem transakcji internetowych w Polsce. Od tej chwili klienci księgarni będą mieli możliwość niemal natychmiastowej zapłaty poprzez e-przelewy z kont mBanku, Multibanku, PKO BP SA, Inteligo, BZWBK SA, Nordea Bank SA, BPH SA, ING BSK SA i Pekao SA.

Klub Świat Książki powstał w kwietniu 1994 roku, należy do niego ponad 500 tysięcy członków i jest jednym z największych klubów czytelniczych w kraju i należy do międzynarodowego koncernu Bertelsmann Media.

Serwis internetowy Świat Książki i księgarnia "w jednym" ma już 9 lat, rozwija się wraz z Klubem, starając się dostosować do oczekiwań klientów i wymagań jakie stawia rozwój Internetu. Wyjściem naprzeciw tych wymagań jest uruchomienie szybkich płatności wspólnie z Platnosci.pl. Ułatwienie w finalizowaniu transakcji z pewnością przełoży się na dalszy rozwój internetowej księgarni i szybkie dotarcie książki „pod każdą strzechę” 😉

 

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts