Wiadomości branżowe

Festiwal “Skarby Urody”. 5-6 kwietnia, Poznań, Hala Arena .

Festiwal Skarby Urody
Czas: 5–6 kwietnia, godz. 10:00 – 18:00
Miejsce:  Hala Arena przy ul. Wyspiańskiego 33

Rossmann organizuje Festiwal „Skarby Urody”, podczas którego goście będą mogli zapoznać się z nowinkami ze świata Health & Beauty i zasięgnąć rady specjalistów. Zapraszamy mieszkańców Wielkopolski i Poznania do wspólnego świętowania w Hali Arena w dniach 5-6 kwietnia. Warto przyjąć zaproszenie ponieważ każdy gość Festiwalu otrzyma wspaniały prezent: książeczkę kuponową o wartości 400 zł do zrealizowania w dowolnej drogerii Rossmanna.

Pod jednym dachem swoje nowości zaprezentuje 100 najbardziej znanych marek kosmetycznych – to największa tego typu impreza w Polsce.  Podczas Festiwalu można wszystkiego dotknąć i wypróbować. Na miejscu będą dostępni liczni eksperci: kosmetolodzy, wizażyści, styliści, fryzjerzy, masażyści. Goście będą mogli zbadać cerę, skórę, zrobić makijaż, wypróbować nowe kosmetyki. Firmy kosmetyczne zapowiedziały premiery swoich produktów, szykują konkursy i cenne nagrody.

Przyjdźcie z dziećmi! Specjalnie dla nich przygotowaliśmy figloraj – przedszkole z wyspecjalizowaną kadrą.  Namówiliśmy też znane gwiazdy, aby im czytały w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. O dobre humory maluchów zadbają klauni.

Podczas Festiwalu można będzie też znaleźć pracę. Rossmann zatrudnia obecnie 5000 osób i w związku z dynamicznym rozwojem planuje zwiększyć zatrudnienie. W specjalnym punkcie informacyjnym będzie można zapytać o dostępne miejsca pracy, szczegóły związane ze stanowiskiem oraz zostawić CV.

Festiwal Skarby Urody jest imprezą charytatywną: każdy bilet to cegiełka o wartości 5 złotych, które zasilą konto Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Będzie nam miło, jeśli Państwo również ją wesprzecie.Festiwal Skarby Urody odbędzie się również w Poznaniu (5-6.04), Łodzi (26-27.04), Katowicach (10-11.05), Lublinie (17-18.05), Krakowie (7-8.06), w Warszawie (14-15.06) Wrocławiu (21.06 – 22.06) oraz w Gdańsku (28-29.06).

<

p>Rossmann jest najchętniej odwiedzanym i najbardziej rozpoznawalnym sklepem drogeryjno-kosmetycznym w Polsce, o czym decyduje dostępność i bliskość sklepów oraz szeroki asortyment produktów. Codziennie zakupu w tej sieci dokonuje 300 000 Polaków. Klient wybiera spośród 9 500 produktów oferowanym po przystępnych cenach, a podejmując decyzję o zakupie może liczyć na wsparcie i radę pracowników. Rossmann zatrudnia obecnie 5000 osób. Do końca 2008 roku firma planuje otworzyć 330 placówkę.  W Poznaniu istnieje obecnie 11 sklepów Rossmanna, w Wielkopolsce jest ich 23.

Więcej informacji o firmie:
www.rossmann.pl

Źródło Rossmann SDP Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts