Wiadomości branżowe

Wakacje na zamówienie w Rainbow Tours

Coraz więcej podróżników wybiera niestandardowe oferty spędzania wakacji. Dział imprez specjalnych Rainbow Tours pomaga w stworzeniu unikalnej, wymarzonej podróży, dostosowanej do oczekiwań klienta.

Oferta kierowana jest do osób, które poszukują niestandardowych miejsc podróży. Giełdowy touroperator,  zrealizował do tej  dla swoich klientów wyprawy w tak odległe i egzotyczne miejsca jak: Kanada, Tajlandia czy też Australia. Miejscem cieszącym się powodzeniem jest również Polinezja Francuska. Są to kierunki, których nie znajdziemy w standardowym katalogu biura.

  • Umożliwiamy dotarcie w najodleglejsze zakątki świata wybrane przez naszego klienta. Nie ma dla nas ograniczeń związanych z ilością osób, dla których realizowana będzie wyprawa – mówi prezes Rainbow Tours, Grzegorz Baszczyński

Samodzielne zaplanowanie podróży, często wiąże się z długotrwałym wyszukiwaniem dostępnych połączeń, miejsc noclegowych. Dział imprez specjalnych robi to za klienta. Wystarczy wysłać do biura maila z opisem wyprawy, a pracownicy działu  stworzą indywidualną ofertę – „szytą na miarę”.

Zapotrzebowanie na takie usługi stale rośnie, co widać również w wynikach Rainbow Tours. Systematycznie wzrasta liczba sprzedanych ofert przygotowanych na indywidualne zapytanie. W minionym roku było to już około 1000 wycieczek.

Takie rozwiązanie stwarza możliwość zobaczenia wielu ciekawych miejsc, takich jak na przykład: fiordy Nowej Zelandi, czy też wodospady Iguasu na granicy Argentyny i Brazylii.

***
Rainbow Tours S.A. działa na rynku usług  turystycznych od 1990 roku. W 2000 roku doszło do fuzji Rainbow Polska z Globtroter Polska i było to pierwsze na polskim rynku połączenie dwóch touroperatorów.
W maju 2007 roku zapadła decyzja o wprowadzeniu spółki do publicznego obrotu, a w październiku Rainbow Tours pojawiło się na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

 

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts