Wiadomości branżowe

Anna Przybylska TOPolką Wirtualnej Polski

Internauci Wirtualnej Polski wybrali Polkę TOP.  

Plebiscyt Wirtualnej Polski, TOP50 Polskich Kobiet, zakończony. W tym subiektywnym rankingu urodziwych i aktywnych zawodowo Polek – aktorek, modelek, prezenterek, tancerek, piosenkarek – wygrała jedna z najpopularniejszych i najpiękniejszych, Anna Przybylska. Głosowało na nią ponad 101 tysięcy internautów serwisu Facet WP (facet.wp.pl).  

Drugie miejsce zajęła Agnieszka Włodarczyk, uzyskując ponad 78 tysięcy głosów. Trwający siedem miesięcy Ranking TOPolki tworzyły m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Karolina Gruszka, Kinga Rusin, Ewa Sonnet… Redakcja serwisu Facet (facet.wp.pl) zaprezentowała dane każdej z pań, jej życiorys zawodowy, sukcesy i porażki. Do porażek zaliczone zostały głośne romanse oraz obecność na łamach prasy brukowej; do sukcesów – statuetki, nagrody, uwielbienie fanów.  

„Ciekawostką jest fakt, że gwiazdy z wielkim zainteresowaniem śledziły w portalu swoje notowania. W blogach i wywiadach często informowały, iż są wśród szczęśliwej 50-siątki! – z satysfakcją podkreśla Piotr Malec, Kierownik Grupy Społeczność i Technika. 

Zasady głosowania były proste: na zakończenie każdego miesiąca ogłaszano punktację wynikającą z ocen internautów. Pod koniec grudnia punkty z poszczególnych miesięcy zostały zsumowane. Jury stanowili wyłącznie użytkownicy WP. Dużym zaskoczeniem dla twórców rankingu była aktywność internautów mieszkających za granicą, w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, Hiszpanii. Czasem właśnie ich głosy decydowały o spektakularnych wzrostach lub spadkach notowań w danym miesiącu – najczęściej wówczas, gdy media publikowały ekskluzywny wywiad lub podawały nowe fakty z życia gwiazdy. Subiektywny wybór kandydatek okazał się bardzo trafny, ponieważ większość z nich przez ponad pół roku nie schodziła z okładek czołowych magazynów typu „people” i szklanych ekranów.   

Anna Przybylska jest jedną z najpopularniejszych i najpiękniejszych polskich aktorek. Jej szansą okazała się wygrana w castingu do filmu „Ciemna strona Wenus” Radosława Piwowarskiego. Największą popularność przyniosła jej rola Marylki w serialu „Złotopolscy”. W tym roku wróciła na ekrany rolą supermodelki w produkcji „Dlaczego nie!”. Została też twarzą koncernu kosmetycznego ASTOR. Za spektakularny sukces Przybylskiej twórcy rankingu uznali jej rodzinę. Problemem okazało się zaś wskazanie… największej porażki. Romanse w wykonaniu Anny Przybylskiej – brak. Wpadki medialne – brak. Skandale – brak. Niestety (albo „stety”), ta rubryka w rankingu pozostała pusta. 

Już niebawem w Wirtualnej Polsce rusza kolejna edycja TOPolki 2008. W eliminacjach do rankingu wzięło udział 70 kandydatek, z których wybrana została szczęśliwa 50-tka. Na kogo będziemy głosować w nowej edycji, okaże się już w marcu.  

Facet WP

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy