Wiadomości branżowe

“Zdobądź lodowiec z Generali” – Generali ogłosiło konkurs fotograficzny dla swoich klientów

Wraz z okresem ferii zimowych oraz towarzyszących im wyjazdów w górskie rejony, Grupa Generali ogłosiła specjalny konkurs fotograficzny dla klientów, którzy do dnia 26 marca br. wykupią polisę Ubezpieczenia Podróży Zagranicznych on-line i prześlą do ubezpieczyciela najciekawsze zdjęcia z wyjazdu. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zawarcie polisy podróżnej za pośrednictwem strony www.generali.pl oraz wysłanie na adres [email protected] wiadomości e-mail z numerem polisy oraz zdjęciem z wyjazdu. Potwierdzenie zgłoszenia zostanie wysłane automatycznym mailem zwrotnym maksymalnie w ciągu 48 godzin. Nagrodami w konkursie są dwa 2-osobowe pobyty na narciarskim lodowcu w Tyrolu.

 „Zimowe wyjazdy stanowią doskonałą okazję nie tylko do czynnego wypoczynku, ale również do robienia zdjęć, dzięki którym miłe wspomnienia z urlopu na długo pozostają w naszej pamięci. Generali zachęca do fotografowania interesujących miejsc, które w szczególny sposób są nam bliskie. Zapraszamy naszych klientów do zdobywania lodowców i do wygrywania ciekawych nagród. Wypoczynek w Tyrolu, w dogodnym dla klienta terminie, będzie dodatkowym bonusem, jaki Generali zapewnia swoim klientom” – mówi Marta Majewska-Grabowska, Menedżer Ubezpieczeń Podróżnych Generali T.U.S.A. 

Jest to już druga atrakcja, jaką w ostatnich tygodniach Generali przygotowało dla swoich klientów. Dla osób przygotowujących się na zagraniczny zimowy wypoczynek Generali przygotowało również atrakcyjną promocję cenową. Każda polisa Ubezpieczenia Podróży Zagranicznych zawarta do końca marca br. upoważnia bowiem do 30-procentowego rabatu. 

Każdy klient zainteresowany udziałem w konkursie powinien do 26 marca br. wykupić – za pośrednictwem strony www.generali.pl – polisę Ubezpieczenia Podróży Zagranicznych oraz mailowo zgłosić chęć uczestnictwa najpóźniej do 28 marca br. Dowodem zawarcia umowy ubezpieczenia jest numer polisy, który jest automatycznie wysyłany na numer telefonu komórkowego klienta. Wysyłając zgłoszenie konkursowe na adres mailowy [email protected] należy pamiętać, aby w tytule wiadomości wpisać numer polisy (numer powinien zawierać 11 znaków i być pisany jednym ciągiem), zaś w jej treści należy wpisać numer telefonu kontaktowego oraz załączyć zdjęcie. Numer polisy ubezpieczeniowej może być wielokrotnie wykorzystywany, pod warunkiem przedstawienia za każdym razem różniących się od siebie zdjęć.  

2 kwietnia br. specjalnie powołana Komisja dokona wyboru laureatów, którzy w ciągu 3 dniu roboczych od daty rozstrzygnięcia konkursu zostaną o tym fakcie poinformowani telefonicznie lub mailowo.  

W konkursie przewidziano 2 równorzędne nagrody główne. Są nimi dwuosobowe pobyty na narciarskim lodowcu  w Tyrolu. Generali T.U. S.A. zapewnia zwycięzcom oraz osobom im towarzyszącym 4 noclegi z dwoma posiłkami w hotelu**** oraz 3-dniowy karnet narciarski.

Źródło Grupa Generali. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts