Wiadomości branżowe

Polityka w iStorze

Tygodnik Polityka jest kolejnym klientem iStore. Korzystając z serwisu uruchomił sklep internetowy www.polityka.istore.pl.Dostępne są w nim kolekcje książek kampanii "Cała Polska czyta dzieciom"

Dzięki wspólnej inicjatywie Fundacji ABCXXI i tygodnika Polityka powstała wspaniała kolekcja książek dla dzieci. Przedsięwzięcie jest elementem kampanii "Cała Polska czyta dzieciom", prowadzonej już od sześciu lat przez Fundację ABCXXI.

Cała kolekcja już teraz dostępna jest na specjalnym serwisie www.polityka.istore.pl prowadzonym przez firmę iStore, członka Grupy Allegro. Rozwiązania proponowane przez iStore pozwoliły na łatwe i szybkie wdrożenie serwisu.

Wpłaty dokonuje się poprzez serwis Płatności.pl. Zastosowane tam mechanizmy pozwalają na całkowitą automatyzację wpłat dokonywanych różnymi kanałami: od kart płatniczych poprzez e-przelewy (szybkie przelewy bezpośrednie) na tradycyjnych przelewach kończąc.

Niektóre rozwiązania dostępne w serwisie zostały wprowadzone na specjalne życzenie Polityki. Rezultatem było dokładne dopasowanie narzędzi do oczekiwań naszego partnera. Podobne serwisy powstały dla PAP i PZN (bilety na Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem).

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts