Wiadomości branżowe

Zostań gwiazdą WP i zagraj w filmie!

Wirtualna Polska ogłasza konkurs, w którym nagrodą jest 2-letnie stypendium w Warszawskiej Szkole Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego.

Ruszył wielki konkurs Wirtualnej Polski. Jego zwycięzca otrzyma nietuzinkową nagrodę – 2-letnie, warte 26 tysięcy złotych, stypendium w Warszawskiej Szkole Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego. Szukając młodych talentów artyści wykorzystują potencjał Internetu; krótkie formy filmowe, prezentujące umiejętności wokalno-aktorskie konkursowiczów, można przesłać do WP za pomocą specjalnego formularza.    

Etapy konkursu

Konkurs jest 3-etapowy.  

Etap I. Na stronach Wirtualnej Polski w lipcu i sierpniu publikowane będą 3-minutowe zgłoszenia wideo uczestników. Ich autorzy mają za zadanie przekonać internautów oraz Jury (m.in. Linda i Ślesicki) o swych szczególnych talentach aktorskich. Zgłaszający otrzyma dla siebie i własnej produkcji specjalne miejsce w serwisie Film WP – tu jego praca będzie prezentowana. Spośród 50 wytypowanych przez internautów filmów, Jury do kolejnego etapu wybierze 15.

Etap II. Składa się z trzech zadań: biorący udział w konkursie ponownie, za pomocą filmów wideo, zaprezentują kolejno piosenkę, parodię oraz scenkę aktorską. W wyniku selekcji przeprowadzonej przez Jury i internautów do etapu III zakwalifikowane zostaną 3 osoby.

Wielki finał 

Finałowa trójka spotka się z Jury osobiście 1 października w siedzibie Warszawskiej Szkoły Filmowej. Wirtualna Polska przeprowadzi z ich zmagań bezpośrednią relację w portalu (na stronie casting.wp.pl oraz w WPtv). Zwycięzca jeszcze tego samego dnia otrzyma indeks Warszawskiej Szkoły Filmowej, a najlepsza dziesiątka – zaproszenia na spotkanie
z Bogusławem Lindą i Maciejem Ślesickim.  

91. rola Bogusława Lindy

Przy okazji konkursu Marta Moksa, kierownik Grupy Rozrywka, zachęca: „Miłośnicy talentu Bogusława Lindy mają okazję, by obejrzeć go w kolejnej, już 91. kreacji aktorskiej. Tym razem w filmiku, prezentowanym na stronie casting.film.wp.pl a zrealizowanym przez Macieja Ślesickiego, Linda wciela się w rolę nauczyciela. Warto zobaczyć:).”  Serwis Film.wp.pl ma ponad 1,9 mln użytkowników* i zajmuje trzecie miejsce wśród polskich serwisów tej kategorii.   

Konkurs: http://www.casting.film.wp.pl

* Na podstawie badania Megapanel PBI/Gemius IV 2007.

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts