Wiadomości branżowe

Walentynkowy zawrót głowy, czyli horoskopy dla zakochanych

Walentynkowy poradnik uczuciowy, horoskop zakochanych i miłosne talizmany w serwisie Horoskop.wp.pl   Z kim Wodnik stworzy szczęśliwy związek? Czy Baran porozumie się z Bliźniętami? Kto idealnie pasuje do Strzelca? Na te i wiele innych pytań odpowiada specjalny walentynkowy horoskop Wirtualnej Polski.

Wirtualna Polska uruchomiła okazjonalny horoskop walentynkowy (horoskop.wp.pl) z myślą o zakochanych, zadurzonych i zauroczonych. Z „poradnika uczuciowego” wróżki Joanny Stawińskiej dowiedzieć się można np., że Bliźnięta powinny wykazać się sprytem, by utrzymać w ryzach Lwa, a Skorpion jest zbyt zazdrosny dla otwartej Wagi.

Wróżka Ella Selena zdradziła Wirtualnej Polsce, w jakie talizmany powinnyśmy się zaopatrzyć, by życie przynosiło nam wyłącznie dobre i szczęśliwe dni. Talizmanem przynoszącym szczęście w miłości zodiakalnym Pannom są czerwone świece, Wodnikowi przysłuży się Talizman WĄŻ, a Koziorożcowi – Talizman KAN JASZCZURKA.

Na stronach WP można znaleźć specjalny, ułożony na podstawie kamieni, walentynkowy horoskop i szereg artykułów tematycznych. Portal wyjaśnia, skąd wywodzi się święto zakochanych, przypomina zwyczaje i obrzędy z nim związane, podpowiada, jak uwieść i oczarować ukochaną osobę.

Wróżka Małgorzata Garnuszek przybliżyła internautom magiczne „walentynkowe zaklęcia”. Są wśród nich zaklęcia służące oczyszczeniu miłosnej ścieżki, wzmocnieniu miłości i zapewniające powrót zgody… „Odrobina magii w miłości gwarantuje jej świeżość i żywotność, a także wzmacnia nasz wrodzony potencjał. Jednakże musimy być odpowiedzialni za to, co robimy i nie traktować zaklęć jak zabawy.” – napisała Małgorzata Garnuszek.

Tuż przed Walentynkami ruszył też specjalny „Horoskop Sławnych Par”. Astrolog Anna Wrzosek postanowiła opowiedzieć użytkownikom Wirtualnej Polski o związkach największych gwiazd showbusinessu. Jest tu  horoskop Doroty Rabczewskiej i Radosława Majdana, Vanessy Paradis i Johnny’ego Deppa, Toma Cruise’a i Katie Holmes.

Każdy, kto chciałby dowiedzieć się o miłości czegoś więcej, 14 lutego może wziąć udział w walentynkowym wideo-czacie z Ellą Seleną, specjalistką od przepowiedni miłosnych.

Serwis Horoskop: http://horoskop.wp.pl

Walentynkowy Poradnik Miłosny: http://horoskop.wp.pl/index.html?kat=12345

Walentynkowe zaklęcia: http://horoskop.wp.pl/kat,37200,title,Walentynkowe-zaklecia-czesc-1,wid,8712841,wiadomosc.html?ticaid=1336c

Horoskop Sławnych Par: http://horoskop.wp.pl/kat,68674,ticaid,13358,index.html 


Zaklęcie „Aby wzmocnić miłość”  

Nawet jeśli w związku dobrze się układa, warto wzmocnić miłość zaklęciem, by łatwiej zniosła wszelkie przeciwności losu i nigdy nie obumarła. Dobrze to zrobić w Dzień Św. Walentego, gdyż magiczna moc miłosna wtedy wzrasta.

Oto proste sposoby, jak ją rozpalić:

1.      Aby zapewnić sobie miłość mężczyzny przez kolejnych 7 lat, należy nad łóżkiem powiesić bukiet suszonego krwawnika.

2.      Jeżeli chcesz wyzwolić w mężczyźnie miłosne szaleństwo, musisz w nocy, kiedy śpi, delikatnie dotknąć jego karku i wyszeptać mu do ucha: "Płoń pożądaniem i namiętnością, pragnę się cieszyć Twoją miłością."

3.      Aby chronić ukochanego przed urokami innych kobiet, należy dać ukochanemu wisiorek w kształcie serduszka i przyjąć od niego taki sam podarek.

Autor: Małgorzata Garnuszek

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts