Wiadomości branżowe

XBOX BIG DAY OUT ? NAJLEPSZA IMPREZA NA EUROPEJSKICH STOKACH

Na festiwalu Xbox Big Day Out 2007 zawodnicy z całego świata spróbują pobić rekord akrobatycznych skoków narciarskich i snowboardowych, a oprawę muzyczną imprezy zapewniają najlepsi DJ’eVal d’Isere,
26 lutego – 1 marca 2007 r.
 

Warszawa, 16 stycznia 2007 r. – Firma Microsoft® poinformowała, że tegoroczny festiwal Xbox® Big Day Out — jedyne w swoim rodzaju zawody i impreza dla narciarzy oraz snowboardzistów — będzie największym z dotychczasowych wydarzeń tego typu. Udział zapowiedzieli najsławniejsi DJ’e (m.in.: David Guetta, Scratch Perverts i Fabio & Grooverider), a w programie jest niezwykła próba pobicia rekordu świata w konkurencji akrobatycznych skoków.

Nie zabraknie też wielkich emocji sportowych — na stokach będą walczyć zawodnicy z całego świata.Oczekuje się, że na ten czterodniowy festiwal muzyki, rozrywki i snowboardu może przyjechać do francuskiego kurortu Val d’Isere nawet 30 000 mieszkańców państw europejskich, również z Polski. Od początku tygodnia będą się odbywać liczne imprezy i muzyczne występy na żywo. Festiwal zakończy się finałowym występem snowboardzistów z oprawą muzyczną takich gwiazd, jak David Guetta, Scratch Perverts i Fabio & Grooverider.Na stokach będą walczyć najlepsi zawodnicy, m.in.: Mathieu Crepel, Markku Koski i Hampus Mosesson. Rywalizacja odbywać się będzie nie tylko o główną nagrodę festiwalu. Kibice liczą, że w tym roku ustanowiony zostanie nowy rekord świata w wysokości lotu podczas wykonywania „Le Monster” — najwyższego skoku „hip jump” wykonanego w Alpach.
Pierwszy festiwal tego typu odbył się dziesięć lat temu, kiedy to snowboardziści przyjechali pojeździć po stokach i posilić się jedzeniem z grilla. Tak się zaczęła historia jednej z najważniejszych imprez w europejskim kalendarzu snowboardu. Na tegoroczny festiwal zgromadzono mnóstwo atrakcji zarówno na stokach, jak i poza nimi.

Plan Xbox® Big Day Out 2007 wygląda następująco: 
Poniedziałek, 26 lutego               Eliminacje
Wtorek, 27 lutego                      Eliminacje
Środa, 28 lutego                        Próba pobicia rekordu świata
Czwartek, 1 marca                     Wielki finał 

Aby uzyskać najświeższe informacje o tegorocznym festiwalu, zaloguj się do serwisu: www.xboxbigdayout.com  

***
O Xbox  360
Xbox 360 to najbardziej wydajna konsola gier video i rozrywki, oferująca kolejną generację usługi gier online – Xbox Live, oraz dostarczająca wyjątkowe przeżycia związane z cyfrową rozrywką popularną wśród graczy. W 2005 roku Xbox 360 został wprowadzony w Ameryce Północnej, Europie Zachodniej i Japonii, a następnie w 2006 roku w Australii, Kolumbii, Hong Kongu, Korei, Meksyku, Nowej Zelandii, Singapurze i na Tajwanie. Więcej informacji na temat konsoli Xbox 360 dostępnych jest na stronie: http://www.xbox.com/xbox360 

O Microsoft
Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, aplikacji serwerowych i technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. W ofercie spółki znajdują się m.in.: system operacyjny Microsoft Windows, oprogramowanie biurowe Microsoft Office System, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System oraz technologia Microsoft.NET.Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia ponad 60 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym 230 osób w Polsce.Firma Microsoft została zbudowana w oparciu o przekonanie, że nowe technologie, jeśli uczynić je dostępnymi i przyjaznymi, są doskonałym narzędziem do rozwoju i realizacji marzeń, pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości, jakie drzemią w nas samych i otaczającym świecie. Polski oddział Microsoft chce brać aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. Naturalną konsekwencją prowadzonej działalności biznesowej jest realizowanie zadań społecznych w obszarze edukacji informatycznej i walki ze zjawiskiem „wykluczenia informacyjnego”. W trakcie swojej niemal 14-letniej obecności w naszym kraju, firma zaangażowała się w liczne programy społeczne. Od 2003 roku różnym organizacjom pozarządowym przyznano w sumie 6 grantów na realizację projektów edukacyjnych Unlimited Potential. W maju 2005 roku zainaugurowana została działalność Forum Edukacji Microsoft – inicjatywy, która skupia wszystkie projekty i programy społeczno-edukacyjne realizowane w Polsce przez Microsoft. Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony firmy Microsoft pod adresem: http://www.microsoft.com/poland lub kontaktu z Centrum Obsługi Klienta Microsoft pod numerem 0 801 308 801. 
***
Microsoft, Windows, Windows Mobile, Visual Studio, Windows Server System, Windows Server, SQL Server, Visual Studio, BizTalk Server, Microsoft Dynamics są zarejestrowanymi znakami towarowymi, bądź znakami towarowymi Microsoft Corp. w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach. Nazwy wymienionych firm i produktów mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli. 

Źródło XBOX 360. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts