Wiadomości branżowe

E-wydanie ?Wprost? w każdy poniedziałek

Oferta internetowego kiosku www.netpress.pl poszerza się o tytuły AWR Wprost.  Poza sztandarowym czasopismem wydawnictwa, tygodnikiem „Wprost”, w formacie zinio dostępny jest miesięcznik „Mój Pies”, a od najbliższej środy również „WiK English Edition”. Tym samym do ponad 80 zwiększyła się liczba tytułów dystrybuowanych przez NetPress, największego polskiego dostawcę cyfrowej prasy.

E-wydanie „Wprost” wysyłane będzie do subskrybentów automatycznie w momencie ukazania się w dystrybucji (w poniedziałek o 6 rano). Jest to szczególnie istotne dla czytelników mieszkających poza granicami Polski. Cena czasopisma, do którego dołączany jest przewodnik „WiK Wprost i Kultura” wynosi 3 zł zarówno w prenumeracie, jak i sprzedaży egzemplarzowej. Wydawca umożliwił czytelnikom drukowanie magazynu, a także bezpłatnie udostępnił wydanie z ubiegłego tygodnia.

– Cieszymy się, ze jeden z najważniejszych na polskim rynku prasowym tytułów został dołączony do naszej oferty. Jest to odzwierciedlenie szerszego trendu, coraz więcej wydawców decyduje się na wdrożenie e-wydań. Rok 2007 powinien charakteryzować się dla NetPress dynamicznym rozwojem – komentuje Bartłomiej Roszkowski, dyrektor NetPress. 
 
Ofertę cyfrowych czasopism AWR Wprost uzupełniają miesięczniki „Mój pies”  (dedykowany miłośnikom czworonogów, dostępny w cenie 3 zł), a od 10 stycznia również  „WiK English Edition” (anglojęzyczny przewodnik kulturalny, koszt e-wydania 7 zł). 

NetPress
Wyłączny partner Zinio Systems Inc., światowego lidera w branży elektronicznych czasopism, w Polsce. Wydawnictwa współpracujące z NetPress to m.in. Bonnier Business Polska, IDG Poland, Spółdzielnia Pracy Polityka, Infor Manager, Dom Prasowy, AWR Wprost. System Zinio, zachowując podstawowe cechy wersji drukowanej, takie jak układ strony, treść i reklamy, pozwala również na przeszukiwanie tekstów, archiwizację wydań oraz korzystania z odsyłaczy, co czyni przygodę z cyfrową prasą w pełni interaktywną. NetPress w całości należy do Zakładów Graficznych TAURUS Sp. z o.o.
www.netpress.pl

Źródło NetPress Digital Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts