Wiadomości branżowe

SwiatObrazu.pl – Nowy layout serwisu

Kraków 1 grudnia 2006 – Serwis SwiatObrazu.pl – Internetowy dziennik o fotografii i wideo z dniem 1 grudnia 2006 otrzymał nową szatę graficzną.

Stale rosnąca oglądalność i ilość publikowanych informacji sprawiły, iż konieczne stały się zmiany w układzie i wyglądzie serwisu. Poszerzenie jego struktury, usystematyzowanie oraz odchudzenie grafiki mają sprawić, iż codzienne przeglądanie informacji będzie łatwiejsze i przyjemniejsze. Jednocześnie wdrożenie nowej szaty graficznej jest zaledwie początkiem zmian technologicznych i nowości, jakie zostaną wprowadzone w serwisie SwiatObrazu.pl w najbliższych miesiącach. Nowy układ graficzny serwisu miał na celu między innymi przygotowanie systemu do wdrożenia nowych modułów i funkcji, które już niedługo pojawią się w serwisie SwitaObrazu.pl.

<

p>
To dzięki zaawansowanemu, dedykowanemu systemowi zarządzania treścią, w oparciu o który  powstaje serwis możliwa jest taka elastyczność i gotowość do istotnych zmian. To właśnie dzięki niemu możliwy jest technologiczny rozwój serwisu i wdrażanie nowych funkcji, co zapewnia stale rosnące grono czytelników. Przez siedem lat istnienia, tego najstarszego profesjonalnego tytułu internetowego w branży foto-wideo wprowadzonych zostało już wiele zmian wyglądu, nowych funkcji i modułów, co wyróżnia serwis spośród innych serwisiow. Jednocześnie nie są one gwałtowne i diametralne by nie utracić identyfikacji wizualnej serwisu. Mamy świadomość, iż podnoszenie poziomu publikacji oraz zwiększanie ilości redaktorów i publikowanych treści nie wystarczy. Siedem lat wydawania serwisu pozwala spojrzeć na Internet i media z odpowiedniej perspektywy. Kiedyś byliśmy w tle prasy tradycyjnej, dzisiaj to serwisy internetowe mają o rząd wielkości więcej czytelników. W najlepsze dni nasze strony odwiedza 5-6 tysięcy użytkowników (ok. 100 000 unikalnych użytkowników miesięcznie), podczas gdy tytuły fotograficzne prasy tradycyjnej zanikają, a największe wydawane są w nakładzie ok. 10 000-15 000. Kiedy zaczynaliśmy wydawanie serwisu istniało kilka tytułów prasy tradycyjnej poświęconych technologiom wideo, dzisiaj SwiatObrazu.pl jest jedynym medium w Polsce podejmującym tematykę technologii wideo na poziomie profesjonalnych rozwiązań. To oprócz merytorycznej jakości publikacji, technologia zapewnia mediom internetowym tą przewagę. Zdajemy sobie sprawę, iż także Internet nie stoi w miejscu, jego ewolucja jest nieustanna i wiele zmieniło się przez siedem lat naszej pracy. Dzisiejsze zmiany to podstawa pod wdrożenie nowych modułów, funkcji oraz sposobów dostarczania treści, które pozwolą nam na utrzymywanie nieustannie rosnącej oglądalności i pozycji lidera pośród mediów branżowych. ” – mówi Bogusława Słota specjalista ds. marketingu i public relations serwisu SwiatObrazu.pl.

 

 
Wydawca – firma maris.pl

Firma maris.pl jest operatorem dwóch Dzienników Internetowych o łącznej oglądalności ponad 150 000 tyś. użytkowników.
Ofertę firmy stanowią także zewnętrzne dostarczanie treści, produkcja kreacji internetowych, a także  kompleksowe sprzętowo-programowe wdrożenia dużych systemów typu CMS, B2B oraz e-commerce.

O serwisie SwiatObrazu.pl

SwiatObrazu.pl to internetowy serwis informacyjny, o charakterze dziennika. Najstarszy obecnie serwis internetowy o fotografii i wideo w polskim Internecie, wydawany od 1999r. Jednocześnie czołowe medium pośród wszystkich, także tradycyjnych mediów branżowych.
Dziennik SwiatObrazu.pl jest redagowany przez profesjonalny zespół redaktorów, specjalistów, inżynierów i praktyków w dziedzinie technologii ale także wybitnych znawców kultury. Jest obecnie największym internetowym medium zapowiadającym wydarzenia kulturalne i technologiczne, relacjonującym je bezpośrednio z miejsca wydarzeń, publikującym obszerne recenzje sprzętu i testy.
Aktualnie serwis odwiedzany miesięcznie przez ponad 100 000 unikalnych użytkowników miesięcznie. Notowane jest ponad pół miliona odsłon w tym samym okresie.

O serwisie mbines.pl

mbiznes.pl to internetowy dziennik poświecony nowym technologiom wykorzystywanym w biznesie. Kierowany do kadry zarządzającej, przedsiębiorców i specjalistów. Informuje o najnowszych produktach na rynku, wydarzeniach ale także pokazuje jak wdrożyć prezentowane rozwiązania w biznesie. Publikacje profesjonalnego zespołu redakcyjnego mają na celu także funkcje podnoszenia świadomości i innowacyjności polskich firm. Poruszana jest także tematyka roli kobiet w nowoczesnym biznesie.
Aktualnie serwis odwiedzany miesięcznie przez ponad 20 000 unikalnych użytkowników miesięcznie. Notowane jest ponad 80 000 odsłon w tym samym okresie.


Dodatkowych informacji udzielają:

Bogusława Słota
[email protected]
tel. +48 660 54 34 95

Dominik Maciaszek
Redaktor naczelny
[email protected]
tel. +48 660 77 55 17Adres Redakcji:

Redakcja mbiznes.pl
maris.pl
al. 29 listopada 130 pok. 522.
31-406 Kraków

fax. +48 12 395 31 15

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy