Wiadomości branżowe

Ericsson wdrożył Strefę Muzyki dla PTC

Ericsson wdrożył dla Polskiej Telefonii Cyfrowej sp. z o.o. (PTC), operatora sieci Era i Heyah, serwis muzyczny w ramach portalu Era Omnix. Firma Ericsson zapewnia obsługę serwisu oraz utrzymanie zawartości muzycznej na swoich serwerach.

Ericsson jest głównym dostawcą zawartości do serwisu dzięki podpisanym umowom ze światowymi koncernami muzycznymi. Strefa Muzyki zapewnia użytkownikom portalu Era Omnix dostęp do szerokiej gamy aplikacji takich jak np. dzwonki, muzyczne MMSy, a także wiadomości muzyczne, wywiady itd.

 

Lars E. Svensson, prezes firmy Ericsson sp. z o.o. powiedział: ?Cieszy nas fakt, że dzięki naszemu innowacyjnemu rozwiązaniu będziemy razem z firmą PTC budować rynek usług 3G opartych o muzykę. Strefa Muzyki to serwis przyjazny i zrozumiały dla każdego odbiorcy. Uważam, że spotka się z szerokim zainteresowaniem konsumentów. Aktywnie wspieramy naszego partnera PTC we wprowadzaniu aplikacji nowych generacji jak i wzbogacaniu oferty najnowocześniejszymi rozwiązaniami 3G.?

 

Klaus Tebbe, dyrektor pionu marketingu PTC powiedział: ?Celem PTC jest stać się operatorem muzycznym jako, że muzyka jest uniwersalnym tematem pożądanym przez naszych docelowych klientów. Strefa Muzyki przybliża nas do tego celu tworząc kompletną ofertę razem z unikalnymi serwisami na polskim rynku: ?Granie na Czekanie? i ?mp3 Omnix?.

 

Ericsson stworzył Strefę Muzyki w oparciu o aplikację Media Suite we współpracy z globalnymi koncernami muzycznymi, uzupełniając muzyczne know-how wiedzą i rozwiązaniami technologicznymi. Media Suite jest portalem muzycznym utrzymywanym dla operatorów na serwerach firmy Ericsson. Umożliwia on korzystanie z zasobów muzyki i innych produktów muzycznych poprzez standardowy dostęp do Internetu lub telefon z przeglądarką internetową. Personalizacja jest jedną z głównych cech Media Suite oferującą zawartość zgodną z osobistymi preferencjami klienta.

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Marek Borowski   #WWW   #Znak Jako   #Znaku Jako