Wiadomości branżowe

Imago PR odpowiedzialne za relacje z mediami podczas największego wydarzenia IT 2005 roku w Polsce – 17. Międzynarodowej Olimpiady Informatycznej

W dniach 18 ? 25 sierpnia br. w Nowym Sączu odbędzie się 17 edycja Międzynarodowej Olimpiady Informatycznej. Będzie to pierwsza impreza tej rangi w Polsce. Do boju o tytuły najlepszych młodych informatyków na świecie stanie blisko 300 uczniów i studentów z 76 krajów. Za współpracę z mediami w ramach Olimpiady odpowiedzialna będzie firma Imago Public Relations.   

Polsce przyznano prawo organizacji Olimpiady w dowód uznania dla dokonań polskich studentów, którzy wielokrotnie zdobywali złote medale Olimpiady oraz plasują się w ścisłej czołówce światowych rankingów informatycznych.

Zdaniem obserwatorów zagranicznych informatyka staje się specjalnością młodych Polaków i wizytówką kraju na arenie międzynarodowej.

Uczestnicy Olimpiady zostaną zakwaterowani w kampusie Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu.

Konsultanci Imago PR koordynować będą ogół działań związanych ze współpracą z mediami przed, w czasie i po Olimpiadzie.

###

 

Informacje o Imago Public Relations:

Imago Public Relations jest jedną z najstarszych firm konsultingowych PR na południu Polski. Agencja pracuje na potrzeby firm z wielu branż, a także osób publicznych.

Firmę tworzy zespół konsultantów public relations specjalizujących się w różnych dziedzinach PR, takich jak kontakty z mediami, zarządzanie sytuacją kryzysową, komunikacja wewnątrz firmy, organizacja epizodów szczególnych czy marketing polityczny.

Imago PR świadczy również usługi szkoleniowe obejmujące wszystkie aspekty kreowania reputacji firm w otoczeniu. Imago PR jest członkiem The Association of Communication Experts ? niezależnej, międzynarodowej sieci firm public relations. 

Zapraszamy na stronę: www.imagopr.pl

 

Informacje o The Association of Communication Experts: 

Zapraszamy na stronę: www.the-ace.com

 

Źródło Imago Public Relations. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts